Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hízhatnék pár kilót?

Hogyan hízhatnék pár kilót?

Figyelt kérdés
15 leszek 2 hónap múlva és elég vékony vagyok:164cm és 43 kg én nem érzem magam olyan vékonynak de mindenki azt mondja h elég durván vékony vagyok és mostanában lógnak rajtam a gatyáim meg a melltartóm is.Hogyan hízhatnák legalább 2-3 kilót?
2010. márc. 19. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sporttal.Pl.súlyzós edzés...
2010. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
68%
hízni nagyon könnyű csak vigyázz h ne vidd túlzásba és ne járj ugy mint én... dagadt légy..:(
2010. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Hmmm jo kerdes mivel nem mondhatom hogy tomd tele az agyad edesseggel...mert gondolom nem hajat akarsz magadon..ahm nos sztm...egyel azt ami jol esik..amit szemed szad meg kivan..edesseg barmi..kaja barmi..egyel 21.00 oraig..ahm De amellett hogy mindent meg eszel...SPORTOLJ....Mert igy hizni fogsz garantalom ha mindent megeszel mait csak kivansz...meg nasizol..de ha nem sportolsz mellette az haj lesz..szoval csinald ugy mintha fogyoznal...csak te egyel helyette. es Trona Sport Mosgas..Kotelezooo.Sztm igy nem hajban fog larakodni....Sport+(Amit szemed szad megkivan edd meg)= Haj nelkuli hizas.. De ha nem birsz sokat enni akkor ne eroltesd...hagyd a francba..akkor menny el konditerembe..vagy eddz..Sztm
2010. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"hízni nagyon könnyű csak vigyázz h ne vidd túlzásba és ne járj ugy mint én... dagadt légy..:("


A hízás az egyik legeslegnehezebb dolog a világon, ha kicsit is soványságra hajaz a géned.

2010. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Lehet h azért soványodtam le mert vegetáriánus vagyok de akkor most majd tornázom és teleeszem magamat:P

2010. márc. 19. 21:06
 6/12 anonim válasza:
100%
Mindenki azt mondja, hogy nagyon könnyű hízni, bár csak én is tudnék én 18 éves vok, 158 cm és 39 kg. Akármennyit eszek egész nap, nem marad rajtam, az orvosok is azt mondták, hogy nem lehet vele semmit csinálni, majd egyszer talán rajtam marad..(vagy nem:))
2010. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Szarul állok énis hízás terén:S! 168cm 45 kg. MIndig eszek rendesen reggelit ebédet vacsorát meg még néha ezeken kívül is. Édességből nekem nincs határ(imádom a csokit). Sőt sokat sportolok is.Focizok hetente 3 edzéssel+ a tesó órák. és sajna mégsem sikerül hiznom 1 kilót se:(.

14/F

2010. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is imádom a csokit,van olyan h egyszerre megeszek egy nagy táblával de nem hízok:S
2010. márc. 19. 21:50
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, le leszek hurrogva, de nem egyszer olvastam azt a tippet, hogy ha hízni akarsz, akkor koplalj.. no nem kell sokáig, csak pár napig- ennyi idő alatt nem lesz semmi bajod (és nem teljes koplalásra/böjtölésre gondolok, de igencsak le legyen korlátozva a kalóriabevitel) aztán utána állj vissza a rendes étrendedre.. mivel az anyagcseréd lelassul, és átáll halmozó üzemmódra, általában megindul egy kis hízás. Alapban nem tartottam hülyeségnek ezt a filozófiát, mert van alapja.


De olvassatok utána a googleban is, hogy mit lehet csinálni, hátha találtok valami jobbat:)


hát remélem tudtok belőle valamit hasznosítani:) nekem sajna most 5 kg mínusz a cél:D így nem tudom elmesélni én mit csináltam a ti helyzetetekben:D

2010. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kimásoltam:


1. Feltételezem, hogy nem hájas pacni akarsz lenni.

2. A csokoládé és a mozgásszegény életmód épp hogy nem javít a helyezeteden! A csokoládé elsavasít, romlik a felszívódás.


EZT KELLENE TENNI:

- rendszeres sport, amennyit csak lehet és nagy intenzitással ---> az étvágyad is megjön :)

- Egyél kalóriadús ételeket, de ne étkezz zsírosan! Egyél teljes őrlésű gabonákat: tönkölykenyér, barnarizs, árpa (ez volt a gladiátorok eledele), hajdina, köles...

-szerepeljen az étrendedben hetente többször a hüvelyesekből készült főzelékek, egyél nyers gyümölcsöt és zöldséget is!

-Ha baj van az emésztéseddel/felszívódással, rád férne egy alapos méregtelenítő kúra is

-szedjél Béres cseppet!

-és egy meglepő dolog: BÖJTÖLJ 1 napot hetente! A böjt után a szervezet szélsebesen fogja feldolgozni a tápanyagot és megindul a hízás! (ez történik a jojó effektusnál is amikor a nők koplalnak)


és mégegyszer: a sportot semmiképp ne felejtsd el!


én régen nagyon vézna voltam és mára egész sportos alkatom lett! szóval tudom javasolni a leírtakat!

2010. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!