Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meddig tart ez az állapot?

Meddig tart ez az állapot?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a bécsi diétát, ez a 3. nap és hát eléggé elviselhetetlen vagyok. Ideges vagyok, s hisztizek, persze probálom magam visszafogni nem szeretnék itthon senkit megbántani. Nem kell sokat fogynom kb.: 5-6 kg-ról van szó.
2010. márc. 20. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ez a szentséges Bécsi diéta, talán Bécsből hozatod a kaját? Öt-hat kiló leadásához nem kell drasztikus diéta, elég ha nem eszel édességet, sütit, hatalmas kalóriákat, és este már csak keveset egyél. Meglásd szép lassan leadod, ja és mozogjál is közben, akár otthon fél óra torna minden nap. Kitartást, ezt a Bécsi diétás francot meg felejtsd el!
2010. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem Bécsbl hozatom hanem llítolag a Bcsi Tudomány Egyetem összeállított egy hetes trendet s csak azt eszem.
2010. márc. 20. 11:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják, az első 5 nap a legnehezebb.
2010. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!