Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy nyárra...

Mit tegyek, hogy nyárra elérjem a szép alakot?

Figyelt kérdés

169 cm vagyok, 52 kg. Nyáron még 48-49 voltam, de most is egészségesen vékony vagyok, úgy gondolom nincs sok értelme annak a 2-3 kg súlynak. A lényeg, hogy új osztályba kerültem, hiszen most lettem 9. osztályos és nyárra, tavaszra, amikor már előkerülnek a rövidnadrágok, póló stb... szeretnék egy jobb, izmosabb alakot! Ugyanis, hiába, vékony vagyok, de kevés rajtam az izom. Hogyan érhetném el, hogy szép, izmos hasam legyen (laposnak már most is az), nem kockahas, csak a kontúr látszódjon, tudjátok. Illetve a lábra, fenékre, kézre hogyan eddzek? Mit csináljak egy nap? Hány hasprés, kitörés, guggolás stb? Konditerembe nem szeretnék eljárni!


Tudom, hogy messze van a nyár, de amikor tavaly ilyenbe kezdtem, mindig voltak kisebb halasztások, kihagyások, így most nagyobb időt szánnék rá!



2015. nov. 16. 19:50
 1/1 anonim válasza:
nos.az edzőtermet ajánlanám,de ha olcsóbb megoldást szeretnél akkor nézz a youtobon edzős videókat. Rubint Rékának jó videói vannak:)
2015. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!