Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van különbség a zabkása és a...

Van különbség a zabkása és a zabpehely között?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogyokúrázni, zabpelyhet terveztem bele, de nem lett a szívem csücske, inkább megenném a zabpelyhet magában. Van különbség a kettő között?

2015. nov. 17. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Zabkása a zabpehelyből készül tejes/vizes főzéssel.
2015. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Működik úgy is, persze, illetve a sok kihagyott víz miatt nem feltétlenül laktat vagy telít (bármit is jelent az) mindenkit ugyanannyira. S persze van, aki utálja a zabot nyersen, de ez nem te vagy.

A zab tápanyagait megkapod, sokan kihagyják a megfőzését.

2015. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A kérdésben az első zabpehely zabkása akart lenni.

Köszönöm :)

2015. nov. 17. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem láttál még kását.
2015. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gömbicica ***** válasza:
0%

nem alacsony kalóriás a zabpehely!

de nagyon jó rostforrás.

tehetsz bele áztatott mazsolát,aszalt sárgabarackot, kockára vágott almát, tetejére fahéjat, pici mézet.... sokkal finomabb lesz.

szerintem nem fogyókurás kaja :(

2015. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5: Emberfüggő, mi a fogyókúrás kaja. Aki jóllakik pár deka zabbal (aminek a kalóriatartalma szinte semmi), annak igencsak az lehet. A kalóriasűrűség és a fogyásra alkalmasság elég gyenge kapcsolatban áll egymással, bár néha jól jönnek a kalóriaszegény ételek, amikkel jóllakni ugyan nem lehet, de finomak.
2015. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én diétázom és szintén eszem zabpelyhet.Viszont én úgy készítem el hogy darálóval kb kristálycukor nagyságú szemekre darálom,olyan homokszerűre.Reggelire és vacsorára szoktam fogyasztani,turmixként iszom meg.100gr zab 1db banán ami kb 75-85gr és 25gr csokis fehérjepor na ezt összeturmixolom 250-300gr laktózmentes tejjel és ezt iszom meg.Embertelen finom:)Ennek a turmixnak a tápértéke 669cal 46.3gr fehérje 11.5gr zsír 86.1gr szénhidrát.Sztem reggelire tökéletes.Az én kalóriabevitelem ha fogyni akarok akkor 2967cal 408gr szénhidrát 111gr fehérje 98gr zsír ebbe a keretbe bele kell hogy férjek.Minden ételt amit megeszek előtte konyhamérlegen lemérem és számolom a beviteleket.A fogyókúrát nem ajánlom senkinek mert nem egészséges.Én majdnem hogy ugyan úgy eszem mint régen csak nem eszek fehér lisztet se édességet(csoki cukorka sütemény) na meg számolom a bevitelt és kialakítottam egy rendszert és naponta 5-6étkezést iktattam be.Így 1hónap alatt 5.5kg ot tudtam leadni.
2018. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!