Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hete elkezdtem futni járni,...

2 hete elkezdtem futni járni, de fáj a vádlim, a csípőm? Hogyan mozogjak akkor, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos vagyok bőven. Hiába gyalogolok,hiába földes úton,akkor is fáj,nem tudok utána rendesen járni,sántítok órákig. Hogyan fogyjak így le?
2010. márc. 20. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem először biciklizz(nem terheli úgy meg az izületeket), ha már fogytál pár kilót próbálkozz megint a futással:)

sok szerencsét!

2010. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Krisz85 ***** válasza:
mennyit futsz egy alkalommal?
2010. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
30perces a program. Most éppen azt csinálom,hogy 1 perc futás,2 perc gyaloglás. Hiába simán megcsinálom,este nem bírok felkelni az ágyból.
2010. márc. 20. 20:15
 4/8 Krisz85 ***** válasza:
testsúly és magasság is kéne, azt elfelejtettem, illetve két dolog lehet, vagy a futótechnikád, vagy a felszerelésed, tehát a futócipőd nem jó, vagy még a nagy testsúlyod lehet,
2010. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jelentős túlsúllyal ne fussál! Tönkreteheti az ízületeidet egy életre. Ússzál, biciklizzél vagy gyalogoljál, túrázzál, vagy nordic walking, vagy csak sima erőltetett gyaloglás.
2010. márc. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
165/100 vagyok. Bár nem látszom ennyinek,erős a csontozatom. Milyen cipőben kellene futnom? És az jobb,ha inkább gyalogolok futás helyett? Már észreveszem pedig,hogy fogytam.
2010. márc. 21. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Ekkora súllyal feltétlenül a gyaloglást válaszd, ha még szükséged van a térdedre és a csípődre. Az sokkal jobb, mivel nem csapódik be a lábad a földbe minden lépésnél, mint futás közben, és a 100 kilód nem olyan rövid idő alatt terhelődik rá az ízületekre.
2010. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Krisz85 ***** válasza:

Szia már írtam neked!


IGen, nem csoda hogy fáj a lábad, ne is eröltesd, én 162 cm vagyok, voltam 96 kg, igaz testépítettem, tehát nagyrészt izom volt rajtam és nekem a bokám fájt simán hétköznapi sétától, már nem bírta a súlyom, tehát semmiképp se fuss.


Amit viszont kéne, aerob edzeni, de nagyon sokat és diétázni, de nem drasztikusan.


Kérlek bővebb infoért írj privit, mert segíteni szeretnék és megvan hozzá a tudásom is edzőként.

2010. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!