Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 73kg vagyok 176cm magas,...

73kg vagyok 176cm magas, nő,21 éves. Szeretnék fogyni egy kicsit, hogyan tegyem ezt?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék drasztikus fogyókúrába kezdeni, kb 4-5kg-tól szeretnék megszabadulni.Főleg a hasammal és a combommal vannak problémáim. Egy hete elkeztem Rubint Rékázni,minden másnap csinálom,és hetente 2-szer futok fél órát. Ezen kívűl hogy táplálkozzam,hogy ne terheljem meg a szervezetem, de azért eredményes is legyen? Miket, mennyit, és mikor egyek? Köszönöm előre is a válaszokat
2010. márc. 20. 18:58
 1/8 anonim válasza:

Szia! Az jó, ha már elkezdtél Rubint Rékázni, az a lényeg, hogy ne hagyd abba. A heti 2-szeri futás s jónak tűnik, ezzel sincs gond. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt. Nem tudom, hogy szereted-e az ananászt, ha igen, akkor azt nyugodtan eheted, mivel zsírégető hatású. Igyál sok vizet (napi 2-3liter minimum!) és nem lesz gond, sőt, még többet is fogsz fogyni, mint amennyit szeretnél :) Este 6 óra után ne nagyon egyél már zsíros kajákat, lefekvés előtt meg mondjuk megehetsz egy Aktivia joghurtot. Csak arra kérlek, hogy tartsd be, amit ide leírtam, és akkor nem lesz gond :) :)


Sok sikert!

2010. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segítséget, betartom amit írtál
2010. márc. 21. 11:23
 3/8 anonim válasza:

Szia:)

Én úgy fogytam, hogy nagyon sok vizet ittam(az előttem lévő írta), és sokat sétáltam, futottam. A séta tényleg nagyon jó, most úgyis tavasz van, jó kimenni esténként a frissre:) Reggelire nyugodtan(mértékkel!) ehetsz péksütit, vagy sütit, pudingokat(de azért ne lőj túl a célon:)), hisz azt úgyis lemozgod délig. Utána az ebéd mindenképpen főtt legyen, és lehetőleg ne mekis, vagy Burgeres... Szóval fast food kizárva. Vacsira pedig (6 után inkább ne, ezért uzsi) gyümölcs, vagy egy pohát joghurt:) Emellett még tényleg valami rendszeres sportot kéne űznöd(ahol csapatok vannak, ott hatékonyabb is, hisz egyrészt ösztönöznek, másrészt ha fáradt is vagy, a barátok miatt elmész :)) Karate?:)(én azt csinálom)

Lényeg a sok mozgás, és hogy dél után ne egyél zsíros kajákat.

Az étkezések közt pedig a legjobb ha 4 óra telik el, mert ha túl keveset vársz az elhízáshoz vezet, ha túl ritkán eszel, az is:)

Remélem, tudtam valamit segíteni:)

2010. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia! É nemrég csináltam végig egy klassz életmód programot, amivel beállítottam egy egészséges étrendet, hogy semmitől ne vonjam meg a szervezetemet, de nem kellett közben koplalnom, sem semmi drasztikus dolgot csinálnom. Közben a program részeként elkezdtem tornászni hetente 3x, 3x pedig sétálni, ez sem volt megerőltető, és lement 8 kg főleg a hasamról a combomról és a fenekemről (bocs), azóta néhány barátommal ugyanezt elkezdtük és nekik nagyon jól megy, ha gondolod szívesen segítek. írta: anveso
2010. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó:Engem érdekelne a dolog.Leírnád?
2010. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, utolsó elöttinek: akkor leírnád nekem léccí a programot köszi
2010. márc. 31. 17:48
 7/8 anonim válasza:
Szia,nagyon szívesen elmondom a tapasztalatomat,vagy is írok neked, sőt ha skype-on elérhető vagy beszélhetünk is. Ide leírni a teljes programot kicsit nekézkes lenne, de nem a program bonyolult, ne izgulj, akkor én bele se kezdtem volna! Mit szeretnél, mi legyen? Üdv: anveso
2010. márc. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bocs, csak még egy ötlet, itt írhatsz nekem email-t is, arra egyszerűbb volna válaszolni... (anvesol)
2010. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!