Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kardio edzés. De mikor?

Kardio edzés. De mikor?

Figyelt kérdés

üdv! 14 éves vagyok. 3 hónapja edzek komolyabban, 11 kilót fogytam és sokkal jobban nézek ki. 1 hónapig szedtem brutal blade-t, 2 hétig pedig fehérjeport, de úgy érzem hogy testépítő élelmiszerek nélkül is képes vagyok tartani magam, nem akarok hatalmas gyurminger lenni, csak egy szálkás, izmos fiatalember legalább 40es bicepsszel.

pár kép:

[link]

[link]

[link]


edzéstervem: [link]

181 cm magas, és 75 kg vagyok.

cél: 8. évvégi ballagásra kockahas =) tehát van rá ~3 hónapom.

mindig is a szálkák tetszettek, ezt tartom a legfontosabbnak mostanság.


tehát az egyetlen kérdés:

miben változtassak az edzéstervemben, és a KARDIÓ EDZÉST, azaz a FUTÁSt melyik étkezés után/előtt csináljam? (ebéd előtt lehetetlen, suli van.) egyek egyáltalán utána? mit? előtte? mit?


előre is köszönök minden választ, amire építeni tudok! pás.


2010. márc. 20. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, hasonló cipőben járunk, én 4 hónap alatt dobtam l 17 kilót. Bár én kicsit izmosabb és szálkásabb vagyok az első kép alapján, de hasonló felépítésű.

Én akkor kezdtem el igazán fogyni, mint az állat, amikor napi 2 kardió edzést tartottam és teljesen elhagytam a súlyzós edzést.

A kardió első fele reggel 5-kor volt, amikor éhgyomorra 40 percet szobabicikliztem.

A második fele pedig közvetlen lefekvés előtt, este 9-kor, amikor elmentem futni 6 kilométert.

Ja, és figyeltem az étkezésre. A kockahas a diéta legeslegvégén kezdett látszani, 3 hónapig nem.

Ha csak egyszer akarsz kardiózni, akkor a legjobb reggel, éhgyomorra. Ekkor a tested mindenképpen zsírt fog égetni, mivel nincs szénhidrát benned.

2010. márc. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Krisz85 ***** válasza:

Szia!


Jól mondják, reggel éhgyomorra meget, aztán jöhet a reggeli edzés után, ami szénhidrát és fehérje, főleg egyszerű szénhidrát legyen. banán, + zabpehely, sportital stb.


A másik pedig, hogy 40 es bicepszet akarsz, akkor jobb ha majd később olyan 16-8 éves korod környékén megbarátokozol a tömegnövelés + diéta ciklussal, úgyanis ha befogysz, a bicepszedről is lemegy majd a bőr alól a vÍz egy része és a zsÍr, tehát kisebb lesz átmérőre a karod, igaz nagyobbnak fog hatni a szálkásság miatt, ez a trükk benne. :-)


Az izomépítés és zsÍrvesztés biológiailag két tök ellentétes folyamat, ezért van a tömegnövelés , és aztán a 16 hetes diéta.

Izomagyú gyurminger nem leszel akármennyire is edzel, biolgóiai korlátai vannak, izmos leszel esetleg, és az is évek kemény edzés és táplákozási munkája után, esetleg.

2010. márc. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerencsére könnyen izmosodok. igen a zabpehely +banán/narancs/alma szokott lenni a reggeli. köszi szépen... akkor megpróbálok lefeküdni 9 órakor és kelni korán... az a gond hogy ez nem megoldható iskolaidőben..

egyéb ötlet?:D én 16 órától akár estig szeretném a futást beiktatni. tehát az étrendemhez viszonyítva mikor?:)

2010. márc. 21. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha reggel közvetlen nem megy, akkor a lefekvéshez minél közelebbi időpontban. Előtte pár órával ne fogyassz szénhidrátot (zöldség mehet) és utána sem.
2010. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!