Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel lehet-e,...

Ezzel a módszerrel lehet-e, ha igen mennyi idő alatt lehet látványos eredményt elérni?

Figyelt kérdés

Formásodni szeretnék. Egész jó kondiban vagyok, de nem látszik meg rajtam. Fogyni nem szeretnék.


Szóval, ha váltogatnám, hogy egyik nap: törzstől lefelé, másik nap fölfelé elhelyezkedő izomcsoportokat dolgoztatnék meg, az attól lehet hatásos, hogy nem minden nap végzem mindet?


Gondolok itt olyanokra, hogy ha egyik nap megcsinálok 50 guggolást, meg egyéb ilyen gyakorlatokat kb fél órán keresztül, másnap fél órán keresztül hasizom, hát, stb az úgy elég? Iskolai és családi okok miatt nincs több időm, amit erre szánhatnék.

Így is érhetek el eredményt? Mennyi idő alatt?


Ja és lány vagyok.


2015. nov. 29. 10:04
 1/5 anonim válasza:

Szia, szerintem lehet hatásos, de fontos, hogy később valamilyen "nehezítéssel" végezd a gyakorlatot, különben megállnak az izmaid a növésben. Sőt, nem is ajánlatos az izmokat minden nap sanyargatni, mert nincs idejük regenerálódni, és csak leépülnek. Amit én nagyon tudok ajánlani, az a Rubint Réka napi 20 perces videói, kellemesen izomlázat keltőek, és nagyon jól vannak összerakva a mozdulatsorok. Ha esetleg nem szeretnéd a nőt, idegesít vagy bármi, a gyakorlatokat még mindig érdemes ellesni tőle.


Sok sikert :-)

2015. nov. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen. :)
2015. nov. 29. 10:32
 3/5 anonim válasza:
Lehet hatásos, csak figyelj rá, hogy hagyj elég regenerálódási időt az izmaidnak! Szóval az nem biztos, hogy jót tesz, ha pl minden 2. nap hasazol. Ha minden nap szeretnél tornázni inkább bontsd több részre (láb-popsi,has,hát,váll..). De amúgy szerintem is hatásos lehet!
2015. nov. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem. Ez még kényelmesebbnek hangzik. Van idő elmúlni az izomláznak :D

Köszönöm :)

2015. nov. 29. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasazni pont lehet mindennap, úgy tudom, az gyorsan regenerálódik. A többi izomcsoportnál kell pihenőnap.

Kezdőknek teljes testes edzést szoktak javasolni, s csak később az izomcsoportokra bontást, de ezt a Sport, mozgás/Testépítős profijai jobban le tudják írni (én is súlyzózom totál kezdőként, mert vonz, s inkább, mint a semmi :P).

Persze megfelelően is kell enned, bármi is a célod.

2015. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!