Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kitől ajánlanátok tornagyakorl...

Kitől ajánlanátok tornagyakorlatos dvd-t?

Figyelt kérdés
Hali! Már régebb óta le szeretnék fogyni, és rájöttem, hogy ez mozgás nélkűl nem fog menni. Ezért úgy gondoltam, hogy tornázni fogok valamilyen dvd-re. Kit ajánlanátok. Olyan lenne jó, ami főleg a hasről és a combról égeti" le a zsírt. És hol tudom megvásárolni? Rubint Réka jó?
2010. márc. 21. 19:05
 1/3 anonim válasza:
Szerintem elég jók Rubint Réka videói, én is tornázom rá. Mondjuk nekem van mindenféle videóm, Béres Alexandra, Cindy Crawford, meg fitlabdás. Én a netről töltöttem le mindet, de a Media Marktban elég sokféle tornavideót láttam.
2010. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem főleg olyan kellene, amitől fogyni tudok, és nem izmosodni. Szeretnék úgy 15 kg-ot fogyni.
2010. márc. 21. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Izmosodás nélkül lehetsz te 40 kiló is, írtó ronda leszel. Formálni kell a tested. Béres dvd egyértelműen.
2010. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!