Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S.15 éves vagyok tanuló...

S. O. S.15 éves vagyok tanuló majdnem egésznap az iskolában vagyok a sportra elég kevés idöm van és mit tehetnék az ellen hogy ebböl hizás legyen, tudtok nekem tanácsokat ajánlani?

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 19:07
 1/2 anonim válasza:
kerüld a zsíros ételeket, foogyassz sok zöldséget, csak akkor egyél mikor éhes vagy, de semmiképpen se éheztesd magad, és kerüld az édességek, gyorséttermi kajákat és a cukros üdítőket. Ha teheted vigyél magaddal citromos vizet az iskolába és otthon csinálj magadnak szendvicset (ha van rá lehetőséged barna kenypérből vagy valami olyasmiből ami teljeskiörlésű), salátát vagy valamilyen ételt másnapra :)
2015. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A zsíros étkezéssel pont nincs gond, főleg, ha a szénhidrát nem sok, de egyébként is a kalóriatöbblettől hízunk...


Mindenképpen mozogj azért valamit, max. hétközben keveset, hétvégén többet. Alap, az egészség miatt is...

Van, aki egész nap dolgozik, amellett gyerekeket nevel, háztartást vezet, autót szerel vagy akármi, mégis edz heti többször. Én nem vagyok ilyen penge, de tényleg megoldja, aki igazán akarja.

2015. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!