Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a módszer vajon hatásos...

Ez a módszer vajon hatásos lehet? Lent

Figyelt kérdés

16 éves, 170 cm-es 62kg-os erős csontozatú lány vagyok.2-3 kiló felesleg van rajtam, ami ellen szeretnék tenni, de nem kemény fogyókúrákkal. Pár dolgot találtam ki, megmondanátok hogy lesz-e hatása ésha igen kb mennyi idp múlva?

1. este 6 után nem eszem semmit

2. a brutális mennyiségű édességfogyasztásomat nagyon lecsökkentem

3. kerülöm a kenyér és tésztaféléket

4. nem iszom cukros üdítőt, csak vizet, de abból min. 2 litert naponta

5. heti 2-3x elmegyek biciklizni 1-1 órára

6. esténként fél óra alatt átmozgatom a testem lábemelésekkel, felülésekkel és nyújtásokkal

7. töbet gyaloglok a busz helyett

Na vajon lesz eredmény? Előre is köszönöm!


2010. márc. 21. 19:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt kihagytam: a gyümölcsöt beleviszem a táplálkozásomba, mert eddig teljesen száműztem, és néha néha már ananászt is fogok enni(nálam ez nagy szó)
2010. márc. 21. 19:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fog menni, csak ne add fel egy hét után. És ha eléred a célod azután meg visszaszoksz régi életedhez akkor tutti visszajön. Életmódváltással lehet tartós eredményt elérni.. a sportot ne hagyd el, az édesség pedig mértékkel.
2010. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mostantól tényleg odafigyelek
2010. márc. 21. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ennyi cukros szart ettél eddig, és azt elhagyod, szerintem lesz változás. Alkattól is függ, de nálam 2-3 kilót jelentett, hogy a teából elhagytam a minimális mennyiségű cukrot is és nem ittam kólát (sok teát iszom, kb. napi 4 kockacukorról van szó és heti 2 liter kóláról).


A gyümölcsöket jó, hogy elkezded enni, de ha nem szereted az ananászt, fölösleges kínoznod magad. Én sem szeretem. Oké, hogy "zsírégető" hatást tulajdonítanak neki, de ezt mondják a citrusfélékre is, és egyáltalán nem úgy kell elképzelni, hogy megeszed az ananászt és gyorsabban fogysz. Azt edd, ami ízlik, akkor ki tudsz tartani.

2010. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, tényleg le kell szoknom az édességről,mert félek hogy cukorbeteg leszek. Volt olyan hogy egy nap 4 szelet csokit ettem, másnap 2 táblával...:S
2010. márc. 22. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!