Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez természetes ha napközbe...

Ez természetes ha napközbe több vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a kérdésem lenne hogy az természetes-e hogy reggel mikor megmértem magam akkor 102,4 voltam, és utána való nap megmértem magam ebéd után és most 103,8.

És az érdekelne még hogy melyik a természetes súlyok akkor? Vagy ez maradandó?



2015. dec. 4. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy fix súly, természetesen változik. Abban se lenne semmi, ha holnapután reggel 104,1-et mérnél...


Nyilván több vagy napközben, ha eszel, iszol, hacsak nem keveset, miközben bejön egy alapos ürítés, edzés miatti vízvesztés, akármi.


Most épp nem tudom, mennyi a súlyom, de az eddigi minimumsúlyom 62-64 kg, reggel, normális körülmények között (szóval előző nap nem ettem extrém sokat s nem is böjtöltem), attól függően, hogy hogyan állnak a glikogénraktáraim. Nincs olyan, hogy ennyi vagyok fixen és kész, nyilván változik.

Én az aktuális életmódomon belüli reggeli testsúlyomat tekintem a "normál" súlyomnak. De igazából az is tökmindegy, hogy 49 vagy 72, csak nézzek ki jól ;) (Egyikkel se néznék ki jól, de ez más kérdés.) Sokat érek egy tökéletes súllyal, ha sok zsír és kevés izom van benne. Ez csak ilyen információ a változásról, de helyiértéken kell kezelni az ingadozás miatt.

2015. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Méretkőzni reggel, nettó súllyal, pisi-kaki után kell. Napközben iszol-eszel. Ha ügyes vagy, megiszod a napi 3-4l folyadélot, na azután pont annyival vagy több.
2015. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetes. Naponta egyszer, éhgyomorra és kiszarva magadat méretkezz!
2015. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!