Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Néhány kérdés képpel?

Néhány kérdés képpel?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyi lehet a testzsír százaléka, hány kg?

És hogyan, mennyi idő alatt lehet elérni ilyen testfelépítést?

[link]



2015. dec. 5. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor ez fogalmazódik meg az agyamban: "Hogy a halál fa**ába lehet valaki, ekkora gyökér retardált selejt agyhalott?" (IGEN RÁD GONDOLTAM! :)

Ebben a testben 0, ismétlem 0 edzés van.

Nem ehet sokat, inkább többet iszik/drogozik. Nem hízékony.

Ha ilyen testet akarsz, akkor egyél nagyon keveset, és ne edz, csak fogyj, és fogyj. (Ne normálisan, mert akkor még valami jó is lehet belőle!)

Talán 60 kg körül lehet.

Testzsírhoz, meg nézz egy olyan oldalt, ami az adataival foglalkozik. Kiszámolhatod.

2015. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

60 kiló, testzsír olyan 10%, mert kivan a vállcsontja.


Ehhez semmit se kell csinálni, legfeljebb nem eszel.

2015. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Jájjj, már anorexiás fiúk is vannak?
2015. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aztthittem azért valamit edz is. Köszöni a válaszokat az agyhalott, retardált kérdező.
2015. dec. 6. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez BAROMSÁG. már nemazért de Denis Stoff egy éneskes, és elég jó kondiban kell lennie ahoz hogy egy egész koncertet végig ugrál és énekel.

amúgy régebben (kissebb korában) vékonyabb volt sokkal, azóta izmosodott. Szóval tuti edz valamit (ha nem is sokat)

Szerintem egyáltalán nem néz ki anorexiásnak :)

2016. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!