Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy lefogyjak ha...

Mit tegyek hogy lefogyjak ha majdnem hogy az életem múlik rajta?

Figyelt kérdés
170cm vagyok és 56kg, nagyon szeretnék 5kgt fogyni már egy hete 1200kcalt eszek kb és minden nap intenzíven mozgok. Néha van hogy elszalad velem a ló és van hogy 2000kcalt eszek(csoki , nem tudok uralkodni magamon) az a baj hogy legszívesebben megölném magam ha ennyit eszek és muszáj lenne lefogynom mert nagyon nagyon kövérnek érzem magam!
2015. dec. 9. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogyókúra kell neked hanem pszichiáter.
2015. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Először is, ne pánikolj, nem múlik rajta az életed.

Tudom, hogy milyen ha az embernek kényszere van valamire amit nem tehet meg vagy rossz neki vagy ellentmondásos. Emellett 2 éve zúg a fülem, így azt is tudom, hogy milyen szenvedni.

Keress valakit aki jó szándékú és tudsz vele erről beszélni. Ismerek embereket akinek egyéb hasonló jellegű problémája volt és beszélgetés után sikerült tartaható szintre enyhíteni. Tudom, hogy a te szemszögedből egyirányúnak látszik a világ, de hinned kell benne, hogy meg tudsz változni.

19F

2015. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek van igaza. Doktor kell ide.

Azt hittem a kérdést látván, hogy egy kb. 220 kilós emberről van szó. Ott igaz lett volna a kérdés.

De így... teljesen nevetséges az egész.

2015. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
inkább szedj magadra 10-15 kg izmot, hogy emberien nézz ki, ne úgy, mint egy csontváz!
2015. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majdnem anorexiás vagy, nem kevesebbet kell enni, hanem megfelelően sportolni. Semmiképp nem lehetsz nagyon kövér, normál alkatod van még, ha nem fogysz tovább. Ha 50 kg-ra lefogysz, az már gáz.
2015. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem értitek, tényleg nagyon kövér vagyok légyszi segítsetek hogy fogyjak le:(
2015. dec. 9. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezzel a magassággal és súllyal kövérnek érzed magad, akkor mentális problémáid vannak, fogynod semmiképpen nem kell, max elkezdened sportolni és testkompozíciót váltani...

[link]

Remélem érted...

2015. dec. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"De nem értitek, tényleg nagyon kövér vagyok légyszi segítsetek hogy fogyjak le:(

"

kép?

2015. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!