Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgás/sport lenne...

Milyen mozgás/sport lenne nekem jó?

Figyelt kérdés
Na szóval szeretnék pár kg-ot fogyni. Mondjuk úgy 6 kg-ot. Az étkezésig minden rendben van. Viszont mozogni is kéne valamit, csakhogy én lányként sajna elég gyorsan megizmosodom ami nincs ínyemre. Tudom hogy fogyni nem lehet oda ahova akarok, de azért gondolomn azt lehet szabályozni hogy hol legyen izmosabb? Ha én fogyni szeretnék, de közbe vigyázni hogy ne legyen baromi vastag lábam akkor mit sportoljak? És ha szeretnék izomból is fogyni akkor tényleg csak a kemény diétával lehet? Ezt mondták, de én nem nagyon értek hozzá :D
2010. márc. 22. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
54%

izomból fogyni az durva. Akkor már a szervezeted is károsodik. Akkoz elég keményen éhezni kell, szóval nem ajánlom. Valami olyat sportolj, ami nem fejleszt nagy izmokat. Nézd meg Tv-ben, amit ronda izmos nők csinálnak, attól izmos leszel, amit nem attól nem.

Én már 5 éve röpizek amúgy és nem lettek nagy izmaim tőle, meg a csapatokban is mindenki arányos, aki meg nem, azt látszik, hogy nem a röpi tette tönkre.

Hobbi szinten elég sok dolgot csinálhatsz. Ha hetente 2szer kosarazol, attól nem lesz bajod, heti 6-tól viszont lehet, hogy egész szép izmokat lehet már növeszteni.

2010. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!