Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak gyümölcsöt eszek...

Ha csak gyümölcsöt eszek délelőtt az koplalásnak számít? Kb 6 darabot átlagban. Körte, alma, narancs.

Figyelt kérdés
2015. dec. 14. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt, az sok. Én is így voltam és híztam sajnos...
2015. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem sok, amióta csinálom, gyorsan fogyok, ezért kérdeztem nem e koplalás. Felpörgeti az anyagcserém és heti két kiló minimum lemegy.
2015. dec. 14. 12:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Koplalás, gyakorlatilag csak vizet meg cukrot zabálsz, utána meg éhezel. De ha neked ez jó, akkor csináld, senkit nem érdekel, mint ahogy téged se érdekel, hogy ez mennyire egészségtelen, amíg fogysz vele.
2015. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem koplalás. Én délután 2-3-ig nem eszem semmit, az sem koplalás, max. időszakos böjt. A test nem koplal, ha mindennap megkapja, ami kell neki.

Illetve én már éheztetésnek nevezem, ha éhségjeleket ad a tested, igen határozottan, de nem veszed figyelembe. Én speciel mindig eszem, ha megéhezem, nem hiába szól a test s tudom, mi a valódi éhség.


6 gyümölcs pedig az azért némi energiát, ha a fontosabb tápanyagok ki is maradnak, de azok majd jönnek délután, nem gond. Én ugyan farkaséhes lennék tőlük, de nem vagyunk egyformák.

2015. dec. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megenni 6 gyümölcsöt nem "zabálás". Az emberek eléggé lazán bánnak ezekkel a szavakkal... Akkor is, amikor lövésük sincs a kérdező életéről s érzékenységéről. A táplálkozás necces dolog, sokak élete siklott már ki beszólások miatt, bár remélhetőleg inkább a rokonoknak van akkora ereje, egy idegennek nem.
2015. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális kommenteket!:)

A harmadik válaszolónak meg üzenem, hogy nem muszáj ezen az oldalon írogatni, ha ilyen ingerült hangnemben tudod azt tenni. Ez az oldal arra való, hogy kérdéseket tegyenek fel az emberek, ha téged ez zavar ne olvasd, de hogy ilyen lealacsonyítóan beszélsz az vicc.

2015. dec. 14. 16:25
 7/8 anonim válasza:

Amit csinálsz, az jó. Fél év alatt fogytam le 120-ról 90 kg-ra és rengeteg gyümölcsöt eszek most is. Bár ezzel sok szénhidrát megy be a szervezetbe, ezért vigyáznod kell, hogy a gyümölcsökön kívül a cukorfogyasztásodat csökkentsd minimálisra.

Kitartást és jó fogyást!

2015. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak nehogy úgy járjál mint én hogy a koplalást a tested fogja megbosszulni.
2015. dec. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!