Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos a Flabélos?

Hatásos a Flabélos?

Figyelt kérdés

CSAK olyan válaszoljon, aki használta!!! (Nem, ne írj okosságokat, nem érdekel, NEM az a kérdés)


Mellékesen: sportolok, egészségesen táplálkozom, de a lábaim nagyon narancsbőrösek, és azt hallottam, hogy az segít rajta egy kicsit. Vagy egyáltalán mire jó, kinek mi a tapasztalata?



2015. jún. 15. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
hát és vállfájdalmamnak jót tett ;) fogyni nem fogsz tőle
2015. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A fogyást nem is ettől várom, csak a feszesítés lenne a lényeg :) hátha működik..
2015. jún. 15. 21:11
 3/3 banya0155 válasza:

Szia!

2 hónapja használom a Flabelost. 120 kilóval kezdtem, beszűkült mozgással, letapadt izmokkal, kényszertartással. Tudni kell, hogy nehéz fizikai munkát végzek, emelek... stb

Nos... az első alkalom után, kb. fél óráig bizsergett még a hajhagymám is... Jól esett, úgy éreztem, hogy a világot ki tudnám mozgatni a helyéről. " naponta mentem 2x10 percet. Ma 114 kiló vagyok, átlagos 4-5 centit veszítettem a körfogatomból :). A fenekem megemelkedett, a nyaki, váll, kar problémáim elmúltak. A karom integető izma feszesebb, a hasam laposabb és a combom narancsbőrikéje sokat simult a tokám feszesebb. Fittebb, erősebb és aktívabb vagyok. Bizonyára ez a mozgatás jót tesz az emésztésemnek is mert naponta 2x is használom a wc-t nagy dologra, több folyadékot igényel a szervezetem és így kevesebb ételt tömök magamba (nem mintha előtte zabáltam volna). 2 napja vettem egyet itthonra és magam állítom be az időt, az erősséget, az intenzitást. Különböző gyakorlatokat lehet rajta végezni, súlyokkal, szalagokkal vagy csak a testhelyzet változtatásával. Nekem bevált, segített abban, hogy a súlyom jelentette korlátokat legyűrve elkezdjek egy aktívabb életet. Bizonyára erősít annyit, hogy október környékén futással is kiegészíthessem a mozgásomat.

2015. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!