Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mára nagyon rossz étrend volt?

Ez mára nagyon rossz étrend volt?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázom 2 hónapja,de ma muszáj volt picit többet ennem mint általában , mert sokáig voltam suliban és edzésem is volt +gyalogoltam egy csomót ma. Sajnos rossz minőségű ételeket ettem amiben sok a szénhidrát.De ha ilyenkor megvonom mikor sokat mozgok és tanulok akkor elkezd fájni a fejem :S. tehát reggeli :1 nagy pogácsa :( (anyukám miatt muszáj volt) 1 bögre tejeskávé édesítővel, tízórai: negyed kakaóscsiga ebéd: rakott kelből kiettem a kelkáposztát és 3 evőkanál párolt gomba délután meg még ettem egy salátát paradicsomból és paprikából mini mozarella sajttal.Csak vizet és ízesítetlen teát ittam. Tudom hogy tényleg rossz minőségű kaják,de nagyon rossz? hízni nem fogok? 15/L
2010. szept. 20. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem ez rohadt kevés:S
2010. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úúúúú... Nagyon sajnálom, hogy beleestél ebbe a csapdába. Próbálj sürgősen kimászni belőle, mert rossz vége lesz, hidd el. Egyik ismerősöm is így kezdte: picit husi volt, elkezdett ész nélkül fogyózni, most pedig már a legkisebb méretű ruha is lóg rajta. Csont és bőr, próbál kijutni ebből, de nem tud...

Szóval hiába gondolod azt, hogy iszonyú sokat ettél, valójában ez iszonyú kevés.

2010. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hülye vagy fiam, egyes....keress meg egy pszichológust, anorexiás vagy "anyukám miatt muszáj volt"...amúgy mi ebben a rossz minőségű kaja?? hacsak az nem, hohy pont a húst turkáltad ki az ebédedből
2010. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a kakós csigából nem kellett volna ennem ,meg még a pogácsára értettem h nem jóminőségű, mert fehér liszt , persze néha belefér , de tényleg soknak éreztem ma..
2010. szept. 20. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Szar az egész. Semmi értelmes proteinbeviteled nincs, szemét CH-t viszont eszel egy rakással.
2010. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a rakott kelből kieszed a káposztát is hülyeség:) Rizs simán belefér mivel jó minőségű CH.
2010. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
23:14: Nem minden nap így étkezem , egysszer véletlenül becsússzott . ma szinte csak fehérjét ,meg zöldséget ettem.Köszi mindenkinek a választ :)
2010. szept. 22. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!