Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok napi 5-6x enni....

Nem tudok napi 5-6x enni. Nekem ez sok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 05:11
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem naponta 6x kell ennem, úgyhogy értem a kérdésed. de... naponta 6x nem normál mennyiséget kell enni - ezt úgy képzeld el, hogy a 3 étkezésedet szétpakolod 6 felé. szóval, kis adagokban kell gondolkodni :)

pl. reggeli - 1 zsemle zöldségekkel, felvágottal, tízórai: 1 gyümölcs vagy 1 joghurt stb.

2010. márc. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy az előző mondta!

Próbáld meg azt amit most eszel 6 felé osztani!6x keveset...

2010. márc. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Időd lenne napi 6-szor enni? (mert pl. ha nekem javasolnák ezt, időben nem férne bele) Én 4-szer eszek egy nap, ha még ennél is ritkábban eszel, előbb szoktasd magad a 4-hez, aztán ha van időd a 6-szori étkezésre, akkor fokozatosan változtasd.
2010. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz 6-szor enni, mert sok, az azt jelenti, hogy túl sokat eszel az egyes étkezésekre. És mi történik azzal, aki túl sokat eszik...??? :)
2010. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem hiszem, hogy pl. reggelire túl sokat ennék, de ha én reggel megeszek egy kiflit, akkor délig tuti nem vagyok éhes.
2010. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem megy...könnyebb éhesnek maradni, és ebédre is több kalória jut. Nekem így néz ki: reggeli-200Kcal, ebéd-kb.500Kcal, uzsi-kb.300Kcal.

És így is fogyok!

2010. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első voltam. a vízen, a sima kávén és teán kívül minden folyadékban is van kalória, ezért tkp. a folyadékfogyasztás is étkezésnek minősül. ha nincs időd enni vagy nem vagy éhes, igyál meg egy pohár hozzáadott cukor nélküli gyümölcs- vagy zöldséglevet, 2 dl tejjel felöntött tejeskávét stb.
2010. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az igen...:D Én napi 8x is eszek, ha épp akarok.:D Belém sok fér.:D
2010. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!