Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni 14 évesen?

Hogyan tudnék lefogyni 14 évesen?

Figyelt kérdés

Viszonylag egészségesen étkezem, de nem annyira sokat mozgom. Tudtok valamilyen fogyasztó torna gyakorlatot vagy valamilyen sportot amitől könnyen lefogyhatok? Nektek mi vált be?

14/l


2015. dec. 23. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Röplabda, atlétika.
2015. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi ;)
2015. dec. 23. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Úszás, futás, sok aerob és kardió mozgás.
2015. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
igazából én is a sok mozgást mondanám. mert nem hiszek semmi norbi updét hülyeségbe. nekem nagyon jó étvágyam van de sokat mozgok. és normál testalkatú vagyok. 20/f
2015. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

En is a rendszeres sportolas ajanlom.

Erdemes kb egy orat kocogni....

En 14 eves lany vagyok es ha lehet ilyet mondani ennyi idosen az elsportba tartozom ugyhogy nekem nincsenek ilyen problemaim a napi 9 edzes mellett...

Ja es kaja elott/helyett egyel inkabb gyumolcsot mert az kitolti a helyet a hasadbon de nem hizlal

Sok sikert :-)

2015. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!
2015. dec. 27. 17:02
 7/7 tollbogre válasza:
Én aztat ajánlom hogy fuss el és légy remete az hegyen. És akkor ott enni se kell, mert vad életet élhetsz. Nekem beválott ez a móccer. :)
2016. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!