Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Folyton éhes vagyok. Miért?

Folyton éhes vagyok. Miért?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdődött el, hogy minden nap annyit eszek, mint egy ló és még utána is éhes vagyok... Rendesen eszek mindent, szedek vitaminokat megy egyéb, de konkrétan egész nap korog a gyomrom. És persze hízok is emellett, de olyan falási rohamok törnek rám néha, hogy nem tudom megállni...

2015. dec. 23. 17:12
 1/7 anonim válasza:
16%
"Falási roham" xDDD
2015. dec. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem szedsz sok b6 vitamint? Bár lelki okai is lehetnek.
2015. dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki, lehet cukorbetegség, vagy inzulin rezisztencia!
2015. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez így nem elég konkrét. Lehet, hogy nem is eszel sokat, csak szerinted, bár ha tényleg hízol, akkor inkább az összetétele lehet rossz. Azt el tudom képzelni, mivel én pl. sok szénhidrát mellett rengeteget tudok enni s így is nehezen lakom jól. S vannak még egyéb ételeim, amik leginkább plusz kalóriát jelentenek, laktató hatásuk nem nagy. Elég szép számok tudnak összejönni, ha ezekre rárepülök. Míg a laktató ételeimmel még fogyni is menne, ha nem jönne közbe valami.


Persze lehet, hogy valami bajod van, mert amiket írsz, az azért nem megszokott az embereknél...

2015. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csökkentsd a szénhidrátot, drasztikusan
2015. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
A kevés fény teszi, erős fényben kell leni egéss nap.
2015. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kitagult a gyomrod
2015. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!