Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Brokkolikrémleves hány kalória?

Brokkolikrémleves hány kalória?

Figyelt kérdés

Egy ideje életmódot változtattam. Nem eszem kenyeret, lisztet, cukrot, stb... Szóval szemetet.

Ma délben azonban meghívtak a munkatársaim ebédelni (amihez semmi kedvem nem volt), de illendőségből ettem velük. A menzán a brokkolikrémleves tűnt a legnormálisabbnak, így abból ettem egy adagot. (kb 2dl)

Ez kb. hány kalória lehet? Azóta nem ettem semmit, mert egyszerűen rettegek, tuti liszttel sűrítették...

Normál esetben egy almát ettem volna délben.


2010. márc. 24. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát állítom ez értelmesebb, mintha almát ettél volna.
2010. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb ebédre ez, mint egy alma. Nézd, a brokkoliban 29 Kcal van (100grammban), azért tudom, mert ma rakott brokkolit csináltam:) Ettem belőle 300 grammot, így lett majdnem 400 Kcal. Szerintem a levesed olyan 300 körül volt, így is gyenguska, szóval hízni nem fogsz...
2010. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. márc. 25. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
miyen 300???? úristen :DD 70kalória 1 adag :)
2012. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!