Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A méz vagy a kristálycukor...

A méz vagy a kristálycukor hízlal jobban?

Figyelt kérdés
Túrógombócot szeretnék holnap készíteni,de nem tudom eldönteni,hogy melyikkel lenne kalóriaszegényebb. Édesítőszerrel nem akarom,mert ki sem állhatom az ízét. Bármennyit is teszek bele,kesernyésnek érzem tőle az ételt.
2010. márc. 24. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Az édesítőszerrel!
2010. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. márc. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha elolvastad azt az oldalt amit kuldtem..abban azt irja hogy nem hizlal sot segit az elhizas megelozeseben....es sokkal egeszsegesebb mint a kristalycukor ezt men en tudom jol...
2010. márc. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A méz is ugyanúgy hízlal mint a cukor, ráadásul ha pollenallergiás vagy (az emberek kétharmada az), akkor a méz még további allergiás reakciókat is kiválthat ha rendszeresen fogyasztod.
2010. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

hat a mez az sokkal jobb mint a kristalycukor;)....

de nkm is vn egy kerdesem :d...a turogomboc hany kaloria? :D.. tudja valaki?:D:D...

2011. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!