Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan ételt, ami...

Mondanátok olyan ételt, ami laktat, és nem is hizlal?

Figyelt kérdés
Csak arra kéne, hogy fogyni tudjak. Vagyis csak azt az egyet enném, ha megéhezek, plusz gyümölcsöt, és nem ennék 5 után. Gondolkoztam a háztartási kekszen, de sok helyen olvastam, és nem helyeselték.
2010. márc. 24. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon jó a puffasztott búzaszelet vagy a rizsszelet
2010. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De hát igen, csak én olyanra gondoltam, ami viszonylag megfizethető. Mert egy nap ráköltenék kb 400-500 Ft-ot, az nem túl jó.
2010. márc. 24. 21:41
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

4-500 ft olyan sok lenne??

Egy csomag puffasztott búza meg amúgy olyan 150 ft max.

2010. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
És összeszedsz egy rakás hiánybetegséget. Inkább egyél változatosan kisebb mennyiséget, és MOZOGJ sokat.
2010. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Jó lehet, hogy 150Ft egy csomag, de én úgy értettem, hogy egész nap, amikor meg éhezek, csak azt enni. De mivel egy csomag nem elég egy napra, ezért kéne több csomag. Na de mindegy ezt hagyom akkor.


A második válaszolónak is köszi a választ!

Mostanában még úgy csinálom, hogy változatosan eszem, és sokat mozgok is, de pl reggel is kenyeret eszek. Na de most mi már tudni reggel itthon enni?

Ebédre leves, de sajnos ezt is kenyérrel.

Majd vacsorára valami könnyű kaját, sajnos megint kenyérrel.

Annyi a baj, hogy amit eszek, azokhoz szinte majdnem mindhez kell a kenyér.

2010. márc. 24. 21:51
 6/17 A kérdező kommentje:

"Na de most mi már tudni reggel itthon enni? "


*Na de most mit tudok már reggel itthon enni?

2010. márc. 24. 21:52
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
reggelire ehetsz pl tojást. leveshez minek a kenyér? meg a vacsorához is? én se eszek semmihez sem kenyeret..
2010. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Reggelire ennék tojást, de ahhoz akármilyen akarat erőm lenne, akkor is visszajönne, mert annyira utálom a tojást. Hát leveshez nem mindig eszek kenyeret, de gyakran. Vacsorára meg általában egy szendvicset eszek.
2010. márc. 24. 21:56
 9/17 anonim ***** válasza:

Akkor csökkentsd a kenyeret. Nem kell mindenhez, még majdnem mindenhez se.

Reggelire egy szendvics, vagy joghurt, vagy egy kis gyümölcs, esetleg egy csésze tej vagy kakaó, attól függően, mennyi időd van reggelire, ha nagyon siess, vágj zsebre egy gyümölcsöt vagy pár szem kekszet, és edd meg út közben, csak reggel ne indulj sehova üres gyomorral - én egyszer (nem fogyókúra miatt, csak siettem, időre mentem) rosszul lettem, azóta mindig eszek valamit reggelire.

Oszd le a napi főétkezéseidet 4-re, tehát legyen 4 főétkezésed, amikor rendes ételt eszel, ebben legyen egy reggeli, egy ebéd (lehetőleg főtt étellel), egy vacsora, és egy tízórai vagy uzsonna napirendtől függően.

Reggeli kivételével minden főétkezésre szánj 15-30 percet (akár mérheted is az időt, kevesebb nem lehet, több igen).

Ha ezek között megéhezel, az vagy gyümölcs, vagy kekszféle, vagy ropiféle legyen, esetleg műzliszelet, de csak annyi, amennyit 1-2 percen belül megeszel (akár dolgozol akár suliba jársz, többnek nem szabad beleférnie).

Inni leginkább vizet vagy saját készítésű teát, limonádét igyál (ha van lehetőséged, akkor ez utóbbit ne üveges citromléből, hanem igazi citromból vagy limeból készítsd, napi 1 nagyon jót tesz).

Ezek mellett pedig minden nap mozogj.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2010. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi! Ez sokat segített!

Reggelire nincs sok időm, de akkor egy csésze tej elég lenne? Semmi kaja? Egy nap amúgy 3szor eszek. Reggel, vagy délelőtt, aztán ebéd, és 5kor, utána pedig semmi, max valami gyümölcs.

2010. márc. 24. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!