Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék 13 kg-t fogyni....

Szeretnék 13 kg-t fogyni. Változtatnék az étkezési szokásomon, és edzéseket csinálnék. Mit egyek a mindennapokban és mennyit? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 16:10
 1/7 Catla válasza:
Szia! Attól függ, hogy jelenleg mennyi a súlyod. A lényeg az, hogy SOHA! ne koplalj, mert semmi értelme sincs; mivel, aki egy ideig megvonja magától a tápanyagot, a teste behajtja, és egyszerre kezd el nagyobb mennyiséget enni. Milyen gyakran eszel édességet, és húsféléket? És, mennyit? Szerintem iktass be a napi programodba egy kis edzést, hogy elsősorban izmosodj is. A lényeg az hogy ne terheld meg legelső alkalommal a testedet ezer felüléssel, hanem szépen, folyamatosan szoktasd hozzá magadat a testmozgáshoz. Milyen gyakran sportolsz? Mik a kedvenc sportjaid? Mondjuk, 13 kg-t hosszabb idő lefogyni, mivel az emberi test rendes bioritmusa 1 kg-t tud leadni 1 hónap alatt. Próbálj áttérni a teljes kiörlésű gabonából készült kenyérre, mert az is segíthet.
2015. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 kg-ot 1 hét alatt akartál írni, nem?
2015. dec. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Catla válasza:
Igen, csak elírtam. Köszi a javítást :)
2015. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
használd a kalóriabázis.hu-t
2015. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2015. dec. 31. 22:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki a kaloriabazis.hu oldalt, anno én annak a segítségével fogytam 13 kilót, Édesapám is 15-17-et, és ő azóta is tartja a súlyát, mert még mindig használja az oldalt. Édesanyám is 8-10 kilót fogyott vele,pedig ő egyáltalán nem sportolt mellette!


Kerüld a finomított alapanyagból készült ételeket (amikben sok a cukor, a fehérliszt). Inkább teljes kiőrlésű pékárut egyél, azt is inkább délelőtt/az ebédhez. Egyél több gyümölcsöt, de azt is inkább max. kora délutánig, utána inkább már csak zöldségeket, fehérjét. A sok fehérje fogyasztása nagyon fontos, de az ne csak fehér húsból álljon, hanem pl. zsírcsökkentett tejtermékeket is egyél. A túró ilyen szempontból nagyon jó, hozzá tejföl/natúr joghurt, és akkor vagy sonkával, vagy ha édességet kívánsz, akkor édesítőszer és vavníliaaroma, vagy gyümölcsök, isteni tud lenni! :) Külömféle salátákat is csinálhatsz, olívaolajjal "meglocsolva".


A lényeg, hogy a mesterséges, túlcukrozott, színezékekkel és tartósítószerrel telenyomott ételeket felejtsd el! Ne nassolj, és naponta legalább 5x étkezz. Ami még nagyon fontos, hogy sok folyadékot vigyél be, az lehet víz, tea, 100%-os gyümölcslé, amit kívánsz. Napi legalább 2 liter, illetve több, ha sportolsz.


Sok sikert kívánok a fogyáshoz! :) Én is most fogok újra nekiállni, ugyanis felugrott rám pár kiló sajnos....


Ha gondolod, írhatsz privátot!


19/L

2016. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 luciferko válasza:

A javaslattevőd kiváló!

Ha megengeded, csatlakoznék hozzá annyival, hogy javasolnám a GOOGLE-ba beütni ""Dr Hummel Zoltán"" nevét és a 2011 óta minden hónapban elküldött jegyzeteit megismerve kérdéseidre a legtökéletesebb felvilágosításokat nyújtja.

Kéthetes korom óta (77 év) már sok hasznát látom ennek a kapcsolatomnak. Igaz, hogy még csak 80-k évemet taposom, de fiu létemre orvosom és párom is helyesli a kapcsolatot.

Sok sikert, jó tanulást és hozzá EGÉSZSÉGES FOGYÁST kívánok, mert a fogyást nem szabad elsietni!!!

2016. jan. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!