Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 14eves lany vagyok,...

Egy 14eves lany vagyok, fogyni szeretnek, mert nem tudom igy elfogadni magam (sokat piszkaltak. ) tudnatok olyan tippeket irni ami gyorsa meg is latszik? Elore is koszonom a valaszokat

Figyelt kérdés
14/L . 163cm körül . 60kg
2016. jan. 3. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Regisztrálj a kalóriabázis.hu-ra ;)

Szerintem az a legjobb :)

Sok sikert!

Amúgy szerintem nem lehet olyan sok pluszkiló rajtad max 5 kg

2016. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kedves 14 éves Lány !


Én tudok egy nagyon jó fogyókúrát amit magamon is már kipróbáltam.Nagy előnye,hogy annyit ehetsz bizonyos ételekből amennyit akarsz. Erőállapotod még jobb lesz,mint hagyományos táplálkozásnál.Persze van hátránya is. Ízlés világunk és a megszokás ellene hat.

Ez a táplálék a fehérje.Túróból kármennyit ehetsz,akár ízesítheted is lekvárral,befőttel,de csak szolidan,végül is a cél a fogyás az előbbiekkel csak ízesítünk.

Ezenkívül ihatsz tejet 0.1 vagy 1.5 %-osat amennyi beléd fér.Vízben főtt húst annyit eszel amennyit akarsz,fűszerekkel,hagymával ízesítve.Tojást is sütve,főzve,nyersen.A koleszterint a szervezeted,ha olyan lebontja,ha nem akkor úgyis a májad más élelmiszerből előállítja.

Emellett ehetsz vitamin ásványi anyag pótlására - fontos ,hogy nyersen,mert akkor van a legtöbb vitamin,szerves anyag benne változatlan formában, - zöldséget,gyümölcsöt.

Nyersen még azért is jó fogyasztani,mert nem tudsz túl sokat enni belőle.

Ezenkívül vitamin pótlására válaszd a Gerovitamint vagy a Béres féle vitamint.

Hátránya ? Van.A fehérje hatására idegesebb leszel amit három négy napon belül érezni fogsz.

Ezt a kúrát két hétnél nem javaslom tovább,vagy ameddig bírod.

Ez a fogyókúra nem titkos,neve fehérje diéta.

Fizikai erőd nőni fog,szexuális vágyad és teljesítőképességed,szellemi kapacitásod is nőni fog.

Mentálisan ellensúlyozhatod az idegesség hatását gyakorlással.Napközben,este amikor teheted,vonulj félre

gondolataiddal - akár hunyd le a szemed -összpontosíts a nyugalomra.Ez eleinte erőfeszítést igényel,később pár hét után rutinná válik,később már automatikusan menni fog.

2016. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget!:)
2016. jan. 3. 12:43
 4/5 anonim válasza:

Szia !

Most olvastam újra amit írtál és a válaszomat is.

163 cm magassággal 60 kg az nem olyan sok.

Kíváncsi vagyok,ha kipróbálod amit javasoltam miket tapasztalsz,tapasztaltál ? Kérlek írd meg,mert kíváncsi vagyok véleményedre?

2016. jan. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csöppet sem sok!
2017. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!