Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 eves vagyok, es hihetetlenü...

17 eves vagyok, es hihetetlenül kidolgozatlan a testem. Egy darab fekvőtámaszt se tudok megcsinálni. Irnatok egy fokozatos edzestervet hosszútávra ami nem igényel semmiféle kondieszkozt? Sajat testsullyal szeretnek edzeni.

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A szabályos fekvőtámasz nehéz, sokan nem tudják megcsinálni (én sem, sőt, térdelve sem). Persze megértem, ha te meg akarod :)

Rengeteg video és cikk van szakértőktől, a gyk-n is inkább a testépítőkhöz nézz el (Sport, mozgás/Testépítés), itt kicsi az esély, hogy igazán hozzáértőbe fuss.

2016. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi a gond a fegyencedzéssel? Azért vannak lépések, hogy elsajátítsd az alapokat. Az is azzal kezd, hogy faltámaszokat csinálsz, majd szépen haladsz lefelé, egyre inkább előre dőlve, akár fotelnak támaszkodva, vagy lépcsőnek. Ha nem megy egy fekvőtámasz sem, akkor először az ízületeket kell szoktatni a terheléshez, aztán hozzácsatolni az izmokat.
2016. jan. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!