Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a lógó mellből...

Szerintetek a lógó mellből lehet feszes? Persze rengeteg mellfeszesítő gyakorlattal stb. többi lent

Figyelt kérdés

Szóval; egy 18éves lány vagyok, aki kis kora óta kütd a túlsúllyal, és már az óvodában volt "cicije". Viszont mivel "hájcsöcs" így lóg... Az elmúlt egy évben sikerült leadnom 22.5kg-sajnos ennek a fele visszajött.

A melleim miatt nem is merek komolyabban semmit fiúval, mert szégyellem

(Persze tisztában vagyok vele, hogy az én hibám, mivel nem kéne zabálni és ezellen nincs semmi kifogás hogy hát de hát de..)


Szerintetek lehet valaha feszes mellem műtét nélkül.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. jan. 10. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A nök melle zsírszövetböl áll, azt semmilyen sporttal nem lehet változtatni. A mellizomok ez alatt vannak, ezért az izmok erösítése nem befplyásolja a fölötte lévö zsírszöveteket.
2016. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A mellet szalagok tartják feszesen, ezek nem edzhetők.
2016. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" lehet valaha feszes mellem műtét nélkül. "


Nem.

2016. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet műtét nélkül javítani rajta. De valószínűleg fele annyira sem rossz a helyzet, mint amilyennek te érzed.
2016. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!