Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka és Béres Alexandra...

Rubint Réka és Béres Alexandra tornavideói mennyire lennének hatásosak számomra? 17/l

Figyelt kérdés
168cm vagyok és 71kg körül mozgok. Két éve sikerült leadnom 10 kg-ot,úgy hogy az az utóbbi egy évben nem jött vissza rám. Megint el szeretnék kezdeni fogyózni, mert még mindig nem vagyok magammal megelégedve. A jelenlegi cél 60 kg lenne. Az étkezésemet csak annyiban változtatom meg, hogy igyekszem kevesebb cukros ételt, valamint kisebb adagokat enni. A régi tornák már nem hatásosak amiket 2 éve csináltam. Az elsődleges célom nem az, hogy izmos legyek, hanem hogy zsírt égessek. Erre a célre jók lennének Réka és Alexandra videói? (Hetente 4-5 alkalommal)
2016. jan. 14. 16:37
 1/2 anonim válasza:
Szerintem tökéletes ha végig csinálod a videókat! Csak legyen kitartásod,plussz nagyon jó megoldás a futás is
2016. jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha zsírt szeretnél égetni akkor cardio ezerrel, HIIT edzesek is nagyon jok. Ugyanakkor a fogyokuranal ha veszitesz a tomegedbol akkor nem csak zsir, hanem izom is megy le...ezert erdemes a (majdnem) mindennapos cardiok melle berakni egy-egy izmozast is. Futasnal ugyanez a helyzet, bar zsiregeto leginkabb az, ha nagy intenzitas- kis intenzitas (aerob es anaerob reszek) igy pl.: 1perc futas teljes erobedobassal majd szinten 1 perc seta vagy lassu kocogas...vsgy ugyanigy pl 100m sprint teljes erobedobassal es ugyanennyi seta...ezeket a reszeket magadhoz is igazithatod, ugy, hogy futsz teljes erobedobassal ameddig nem kezdesz el zihalni, kapkodni a levego utan, ekkor setara valtasz addig amig mar nem zihalsz...es mehet ujra. Ezzel egetsz zsirt a leginkabb, ez kardio jellegu. Egy hosszabb tavu futas inkabb allokepesseg, es bar ez is kardio megis kevesbe egetsz vele zsirt.
2020. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!