Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Béres Alexandra 21 napos...

Béres Alexandra 21 napos intenzív diétája?

Figyelt kérdés

Béres Alexandra 21 napos intenzív diétáját próbáltad már? Milyen kezdősúlyod volt és milyen változásokat okozott a diéta?

Sosem követtem diétákat, eddig mindig magam állítottam össze az étrendem kalóriabázis segítségével kihagyva a cukrot, lisztet, rágcsálnivalókat. Jó ideje azonban nem mozdul a súlyom, folyton kilengek az étkezésekben és több feleslegem van mint valaha. Nem jön a most megcsinálom érzés, ezért gondoltam rá hogy nem térnék el a diétában megjelöltektől és 3 hét után a kezdő sikereket látva eltökéltebben tudnám folytatni az életmódot. Remélhetőleg...



2015. júl. 14. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam.

Bírhatatlan. Van egy nap amikor csak zöldséget és gyümölcsöt lehet enni, nyersen vagy párolva. Ráadásul nekem túl sok volt a ch az étrendjében. 1 muffint ehetsz reggel, de egy 12-est meg kell sütnöd. Áhh ez nem étrend.

Vannak benne jó dolgom és ötletek, de nem szabad végig csinálni.

2015. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Baromság. Nyilván kell hozzá egy kis kreativitás, ami úgy látom, az első válaszolónak nem adatott meg....ha épp nem akarsz muffint sütni, akkor váltasz az egyszerű változatra és eszel sima zabkását. Én azért hagytam egy kis mozgásteret magamnak, mivel ha volt friss idény zöldségem, akkor nem főztem magamnak mirelitből, csak azért mert borsófőzeléket ír és nem zöldbab főzeléket. A kalóriát nyilván ekkor is elenőriztem. A folyadék-zöldség nap pedig igen, elég nehéz. De éppen ezért intenzív. Plusz méregtelenít is.
2016. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!