Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Decemberig kell kidolgoznom a...

Decemberig kell kidolgoznom a testem. Tobbi lent?

Figyelt kérdés
A testsulyom ideális, viszont azt az uszogumit most at kell dolgoznom decemberig izomma. Konditerembe nem tudok járni, es az eronletem is olyan kevés hogy egy darab fekvőtámasszal is szenvedek. Viszont kétnaponta szoktam futni, altalaban 30 percet egyhuzamba. Viszont ez nem volt eleg. Tovabba a testedzés melle milyen étkezést ajánlotok, es hogyan implementáljam a futást a testedzesbe?
2016. jan. 17. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szálkásító, majd tömegnövelő étrend kell (nem feltétlenül a klasszikus stílusú, hanem ami szimpatikus számodra és beválik, ezt persze nem tuti, hogy előre tudod, milyen. ha nincs bajod a klasszikus étrendekkel, használd azokat). Ha kezdő vagy, 2 hónapig teljes testes edzés, majd tipikusan osztottra szoktak váltani az emberek. A Sport, mozgás/Testépítésben kérdezhetsz, ha valami gondod van, de előbb töltsd le és olvasd el a Sárga kapszula nevezetű könyvecskét.
2016. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire gáz az erőnléted, akkor muszáj teljes testre izomerősítést végezned.
2016. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az mit takar?
2016. jan. 18. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!