Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánljátok fogyókúrázónak a...

Ajánljátok fogyókúrázónak a fehérje shake-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hallottam, hogy sokan, akik fogyókúráznak fehérje shake-t isznak napi két étkezés helyett. Tényleg jobb, ha ezt iszom mondjuk tízóraira meg uzsonnára? Illetve milyen márkájút ajánlanátok? Hogyan készítsem el? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2016. jan. 21. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az ételt ajánlom. A fehérjeital is étel, csak nem célszerű túlzásba vinni a szilárd étel rovására. Aki megoldja a megfelelő fehérjebevitelt, s a felszívódási sebességére sincs rákattanva, annak nincs rá szüksége. Max. ha neki pont az esik jól. De ennek a fogyáshoz nincs sok köze.
2016. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyi köze van hozzá, hogy mikor rád tör az édesség utáni vágy/ éhes vagy de nem akarsz sokat enni, jobb 100 kcal nyi fehérjét a szervezetbe vinni, mint szénhidrátot.
2016. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem "étkezés helyett"-3 való,csak ugy inni a proteint szerintem semmi ertelme

amugy sincs ertelme,max annyi h edzés utan meg iszod mert gyorsabban szivodik fel mint a szilard kaja

de hulyesegnek tartom annyi penzt elpazarolni arra h uzsonnara meg tizoraira igyal

az csak folyadek ,attol meg ugyan ugy ehes leszel

2016. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azok azoknak valók, akik nem tudnak megfelelő mennyiségű fehérjét kajával bevinni, pl. testépítők. Nem fogyókúrás szerek.
2016. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!