Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok így nyárig...

Mennyit fogyhatok így nyárig hónap alatt?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam 1500 kcal napi bevitel, sok víz ivás,evés előtt pedig alma ecetes vizet innék.minden másnap futnék 1 órát a kihagyott napokon pedig séta és otthon mozognék (pl. tánc , hasprés).168cm magas vagyok 67.7 kg szerintem 8-9 kg mínusz elég lenne. szerintetek működhet?

2016. jan. 24. 17:38
 1/2 anonim válasza:
Énvelem is pont ez a helyzet és én is fogyni szeretnék.
2016. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

pár tipp:

1.én is kipróbáltam az almaecetet, és (amellett, hogy förtelmes az íze) nekem nem igazán vált be, de a citromos vizet tudom ajánlani, amennyire én tudom több előnye van

2.a fogyás a konyhában történik, figyelj rá, hogy kiegyensúlyozottan táplálkozz (igen, cukorra is szükség van)

3.minél többféle sportot űzz... minden sporttal máshogy mozgatod meg a tested, és ez nem csak az izmaidnak tesz jót, hanem a csontjaidnak is (pl.: a tánc, amit mondtál, az nagyon jó ötlet) de végezz súlyzós gyakorlatokat is, vagy mondjuk a jóga tökéletes olyan napokra, amikor nincs kedved felhúzni a futócipőt

remélem, hogy valamennyire tudtam segíteni, és szurkolok neked :D

2016. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!