Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni minél...

WotVince kérdése:

Hogyan tudnék lefogyni minél hamarabb?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15 éves vagyok, és segitséget szeretnék kérni, hogy hogyan tudnék lefogyni. Jelenleg 98 kg vagyok ( tudom sok) Egy ideig voltak családi gondjaim, ez miatt szedtem fel sokat és közrejátszott a lassú emésztésem, amire tabletát kell szednem. Szóval nemsokára új suliban kezdek és nem akarok igy kinézni, újra a régi akarok lenni. A kérdés az lenne, hogy hogy kezdjem el? Mennyit egyek, mit? Az eltökéltség megvan bennem, márcsak megkéne valósitanom. Egy városban lakom, ha beleszámit.

2016. jan. 31. 04:52
 1/4 anonim ***** válasza:
-Vince,minél kevesebbet eszel,annál hamarabb fogysz le ,ez a lényeg. De ha csak bohóckodni akarsz,akkor kövess diétákat, vegyél csodabogyókat,meg olvasgasd a 90 napost,stb.
2016. jan. 31. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem az a lényeg h minnél kevesebbet egyen. Úgy egyen, hogy sok fehérje, kevés szénhidrát, kevés zsír, is ilyen súlyhoz minimum meg kell enni napi 1000-1500 kcal-t, kulonben faradt, energiatlan leszel.
2016. jan. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sosem fogsz lefogyni
2016. jan. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szabi.L ***** válasza:

Tessék, itt egy minta étrend: [link]


Mellette sportolhatnál is valamit.

2016. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!