Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék minél gyorsabban...

Hogyan tudnék minél gyorsabban lefogyni anélkül, hogy bekövetkezne a jojo effektus?

Figyelt kérdés
17,5 éves lány vagyok, 167cm és 65kg. Egy év alatt 8 kg-ot híztam, ezt szeretném leadni. N vagyok kövér, de azért látszik a plusz. 57kg-ra szeretnék lefogyni. Nem akarok semmi nagy diétát, mert még fiatal vagyok hozzá. Inkább csak pár tanácsot szeretnék kérni, amivel minél hamarabb pe tudnék fogyni és a jojo effektust is elkerülhetem, mert attól nagyon félek...

2015. márc. 25. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A gyors fogyas es a jojo effektus kez a kezbenjarnak. Inkabb eletmodvaltasban kene gondolkodnod mint fogyokuraban.

Ha ezt erted akkor olvasd el a Sarga kapszulat vagy az Amit a zsiregetesrol tudnod kell c. muvet.

Ha nem erted akkor ugyis mind1.

2015. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. A sportot mimdenképpen be akarom iktatni a programomba, csak általában 5-6 körül érek haza a suliból és a tanulásra is alig jut időm. Eddig annyit tettem, hogy sok zöldséget meg gyümölcsöt fogyasztok és kerülöm az édességet meg a nassolást. Továbbá kevesebbet is eszem. Ezzel pár nap alatt fél kiló ment le.
2015. márc. 25. 16:20
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Gondold át, hogy mi változott az elmúlt egy évben a korábbiakhoz képest, ami a hízást okozta. Azt "csináld" vissza.
2015. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát... Viszonylag többet ettem, meg sokat stresszeltem. De amúgyis nagyon hízékony típus vagyok, kicsivel többet eszem s már meg is látszik rajtam. Családi örökség.
2015. márc. 25. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!