Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Három hónap alatt mennyit...

Három hónap alatt mennyit tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
Nem merek ráállni a mérlegre, így nem tudom hány kiló vagyok. De elég sok. Arányosan oszlik el a túlsúly, szóval az alakom megvan, csak ki van kerekítve :D igazából tudom, hogy kéne fogynom, csak nem támogat senki. Egyedül nehéz. Szeretnék tőletek még azért tanácsot kérni, hogy mit hagyjak el, mit csináljak minden nap. A baj csak az, hogy két műszakban dolgozom 12 órában, így időben nem tudom beosztani a dolgokat. Most készülök egy szobabicajt venni. Ez mennyire segít? Mennyit kéne tekernem egy nap? Amúgy 160 cm vagyok, és tippre 80-85 kg :(
2016. febr. 6. 21:10
 1/2 Szabi.L ***** válasza:

Először is egy diétás étrend: [link]


A mozgás önmagában nem sokat ér, ha mellé mindent összeeszel.

2016. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is 160 cm és 80 kiló vagyok. 2 műszakban dolgozom én is..

Én a kaloriabazis segítségével fogyok, bár most egy kicsit lassan megy a fogyásom.

Ha délelőttös vagyok akkor heti 4x elmegyek konditerembe, és ott kardiózóm és súlyzós edzéseket csinálok. Biciklizni nem szeretek, de néha biciklizek. Mindig 50-60 percet tekerek.

Ha délutános vagyok, akkor délelőtt megyek a konditerembe heti 3 alkalommal. Olyankor csak 40-50 percet maradok, és onnan megyek dolgozni.

Teljes étrend változáson estem át. Nem eszek kenyeret, pékárukat, kekszeket, sütiket. Nem eszek édességet, cukros dolgokat. Számolom a kalóriaértékemet, figyelem a zsír, szénhidrát, és fehérje mennyiségemet.

Az ételeim nagy részét csirkemell, lazac, és halak teszik ki. De eszek marhahúst is. (disznóhúst nem eszek)

Bevinni sokszor magamnak készített salátástálat viszek, amiben mindig van paprika, paradicsom, uborka, hal, kis adag mozarella sajt.. Laktató.

Viszont a nassolás még mindig megy. De szerencsére megengedhetem a napi 1 doboz karamellás pudingomat.

Hát én így fogytam le 94 kilóról 80 kilóra, és így folytatom továbbra is..

Ja, és a lényeg. Mindenhová gyalog járok. Munkahelyem gyalog 2.5 kilométer. Ez napi 5 kilométer gyaloglást jelent. Sokat segít ez is.

2016. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!