Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy vékonyabb...

Mit csináljak hogy vékonyabb legyek?

Figyelt kérdés

Nyáron tengerpartra megyünk, és le szeretnék fogyni. Még a nyár odébb van, szóvan van még egy kis időm.. :D 172 cm vagyok és 58 kg. Nem vagyok vékony, de azért az 140 kilós harci koca sem :D Leginkább a hasamon, és a fenekemen van a felesleg. Mit tudnátok ajánlani? ( Akár torna gyakorlatok, étrend, stb.. )

15L



2016. febr. 7. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd helyre az agyad. Vékony vagy. Nehogy nekiállj fogyózni, főleg nem 15 évesen, mikor még fejlődsz is. Amúgy sincs semmi szükséged rá.
2016. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Keress fel egy agyturkászt!

1 nagyon jó alakod lehet, hisz vékony vagy!

2 Eszedbe ne jusson fogyókúrázni ebben a korban! Nagyon veszélyes hatásai lehetnek.(halálos, kimenetelüek is, Vagy akár 20-30évvel is megrövidítheted az életed)

3. Normális vagy?

4. A mai fiatalok, honnan szedik azt, hogy dagattak?

Mármint jó tudom én minden lány azt mondja, hogy jajj dagadt vagyok. Aztán közben meg vagy pont jók, vagy még kb 5kg-ot hízniuk kéne.

De ha feszesitteni akarod az alakod az rendben van, viszont ne fogyokúrázz semmiképp.


Hasra hasprést ajánlanám, a felülést, vagy a háton fekve lábemelést. (hanyatt fekszel mondjuk az ágyadra a lábad ne érje azt a popsid még fent lehet. azátn leengeded kinyújtva a lábad és felhúzod, megdolgoztatja a hasat rendesen.)

Popsira meg hát marad a jól bevált guggolás.

Amúgy szerintem valami aerobik, fittnes dolgot próbálj ki az szépen megformálja a már így is feltételezhetően jó alakod.

2016. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát.. úgy tűnik rossz helyre tettem fel a kérdést, mármint nem éheztetni akarom magam.. sőt, igenis hogy nagyon szeretem a hasamat, talán túlságosan is.. :D De inkább úgy mondanám hogy " löttyedt" vagyok, és igen, inkább feszesíteni szeretnék, de nem tudom hogy milyen gyakorlatokat kéne, és hogy ez mennyi ideig tartana körülbelül. Persze ha a kívánt alakot elértem akkor is tornáznék stb, hogy megtartsam a formám.
2016. febr. 8. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a bőr feszesittése a cél ami amúgy nagyon is jó dolog, hisz a szép bőr, az szép.

Az aerobik edzést ajánlanám.

Fittnes stb...

A lényeg, hogy olyan edzést válassz ami megmozgat, (nem súlyzós testépittés) Neten találni fogsz sok ilyent.

Énnekem testzsett például

Bear Grylls

A te életed Eddz Érte! Cimű könyve.

Neten is biztos megtalálod és le tudod tölteni.

2016. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!