Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyak? 13 éves vagyok...

Hogyan fogyak? 13 éves vagyok sokat sportolok nem eszek sokat mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 17:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Adatok? Fej nélküli kép? Étrended? Mi ês mennyi az a sok sport?
2016. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Adatokat mindenképp tudnunk kell!

A kép is nagyon nagy segítség lenen, lehetőleg kabátban.

Egy bikinis egész alakos szemből, és oldalról fej nélkül.

Valamint testmagasság, testsúly, mit mozogsz, mennyi ideig, hányszor egy héten, mikor mozgod (reggel suli elött, vagy este stb.) Mit eszel milyen időközönként, és mekkora adagokat kb.( pl: reggeli 2 pirittós vajjal, tízorai kb 3-4 szendvics.) Mert azért egy átlag étkezési szokoásod biztos van. ezt írd le létszives.

2016. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
86 kiló! Heti 3-4x sportolok úszok és kondizok délután! Reggelire egy zsömle ebédre is egy zsömle és 3-om fele eszek valami föttet! Vacsorára csak gyümölcsöt vagy talán 2 piritós!
2016. febr. 7. 17:57
 4/31 A kérdező kommentje:
Ja és 170 cm vagyok!
2016. febr. 7. 17:58
 5/31 anonim ***** válasza:

Mennyiségek is kellenének.

"Valami főttet" nem mindegy, hogy három púpos tányér pacalt vagy egy tányér rizst meg csirkemellt eszel.

Egyél kevesebbet, kevesebb szénhidráttal.

Étkezés (70%) > Sport (30%)

2016. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Úh hát ilyen étrenddel nem is fogsz lefogyni soha a büdös életbe. inkább csak ráteszel arra, hogy a szervezet minnél jobban próbáljon tartalékolni.

Elösször is ezt a zsömle ebédet felejtsd el. Honnan szeditek ti 13 évesek ezt a hatalmas fa.szságot, hogy zsemlét kell ebédelni mást nem.

Egyél rendesen reggeli, ebédet, meg vacsorát is!!!!

Ne zsömlét, meg saláta levelet uborkával.

Rendesen edd meg a reggelit amit anyudék kiraknak, ebédet mindent.

A kenyeret, zsemlék próbáld minimumra venni. (Nem elhagyni, hanem a krumpli főzelékhez pl nem kell 2 karéj kenyér. elég egy szelet is)

A mozgásod pedig ezek alapján nagyon kevés.

Jó hogy jársz heti 3-4x de ahogy én érzem más nem történik, csak jársz úszni. viszont úszni már nem úszol.

Rendesen mozgasd meg magad, növeld a mozgásod intenzítását, mértékét. áll rá a nagy pulzus számú edzésekre, és minden nap mozogj!

2016. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Azért eszek zsömlét mert iskolában vagyok nem tudok mást enni!
2016. febr. 7. 18:50
 8/31 anonim ***** válasza:
Reggelizz meg, suliban meg egyél egy almát. Ha bőségesen reggelizel ki fogod bírni.
2016. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

De amúgy az biztos, hogy a mozgásod kevés nagyon.

Hiába írtad, hogy jársz de nem mozogsz eleget, hisz különben nem lenne ekkora többlet rajtad.

2016. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Anyukám rakja a zsömlét reggelire!
2016. febr. 8. 07:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!