Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnêk legaláb...

Betti1122 kérdése:

Fogyni szeretnêk legaláb 3-2 kg.160cm vagyok 45-46 kg . mit csináljak hogy fogyak?

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ész nélkül felszednék jópár kilót... Persze nem látlak, de ilyen számokkal esélyes, hogy legalább enyhe testképzavarod van vagy sorvadt izmaid. Vagy roppant rosszul oszlik el rajtad az a kis háj, ami ennyi kis súlyba akár gyenge izomzattal belefér. Izomzatot növelni mindenképpen jó lenne. Mindenképpen mozogj, eleve kell, de ha anélkül akarsz ebből fogyni, az kb. koplalás lesz, hacsak nem gyors az anyagcseréd.
2016. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Semmiképp ne akarj tovább fogyni, a testtömegindexed szerint így is túl sovány vagy.

Ha nem vagy elégedett a testeddel, akkor kezdj el sportolni, igyekezz egészségesen táplálkozni. Szerintem a megfelelő életmód számít, nem pedig a kilók.

2016. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Könöm a válaszokat a barátomnak kell csak sajnálom mert nagyon vékony és fogyni akar és már próbáltam le beszélni de nem megy!

Nem halgat rám de meg fog maradni a növésben ha eszt így folytatja!!!

2016. febr. 6. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!