Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék ilyenre fogyni?

Hogy tudnék ilyenre fogyni?

Figyelt kérdés

Milyen módszerrel?

Vagy ez lehetetlen?

Ilyen vagyok jelenleg

[link]


És ilyen szeretnék lenni

[link]



2016. febr. 11. 22:48
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
A mostani alakod tökéletes, ne fogyj.
2016. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan! Én nem értem. Miért akar minden tinédzser anorexiásnak kinézni? Szerintük az a szép?? Beteges komolyan..Arról nem is beszélni, hogy rém ronda. Te már amúgy is egy kis idomtalan soványka vagy, és erre akarsz egy beteges gebe lenni?

Miért akartok úgy kinézni mint egy nemrég szabadult Auschwitz rab?

Mellesleg értelmezhetnéd a képet amit linkeltél. Szerinted miért van a gebe lány mellett odatéve a faágak???? na???

2016. febr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
NE fogyj ilyenre! Hihetetlen vékony vagy már így is! Egészségtelen leszel, nem jön majd meg normálisan a menstruációd, rosszul leszel, stb. Mire jó az, ha pálca vagy? :) A fiúk amúgy sem a pálcákat szeretik. Én pl már tényleg híztam, és szeretnék is visszafogyni az eredeti súlyomra, ehhez képest ma egyik osztálytársam(fiú) azt mondta hogy jól áll hogy híztam így legalább van alakom! 18 évesek vagyunk..
2016. febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem,hogy oltogassatok,hanem tippeket...
2016. febr. 11. 23:24
 5/23 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy kell diétáznod és mozognod, mint bárki más fogyni vágyónak.

Annyi, hogy mivel így sincs fölösleged, sokkal nehezebb és lassabb lesz leadni a kilókat.

2016. febr. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de a saját fotód is torzít. Előre hajolsz, a feneked kidöntöd, hogy így vékonyabbnak tűnjön a combod. A gebeség már kiment a divatból, szedj fel egy kis izmot, és 10/10-es csaj leszel, jók az alapok.
2016. febr. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért akarsz olyanra fogyni? (mert a linkelt "cél" tényleg csúnya)
2016. febr. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem hajoltam előre és egyáltalán nem lett vékonyabb tőle a combom...

Miért akarok ilyen lenni?

Mert tetszik.

Ilyen voltam évekig,és anyukám is.

Hiányzik,mert nekem ez sokkal jobban tetszik.

2016. febr. 12. 07:33
 9/23 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen girbe-gurba lábú gebécske lennél, akkor hajrá.

Csak tudd, hogy lehet, hogy a lehetetlent üldözöd, hisz korral mindenki alakul, és ha egy fiatalabb állapotodat kergeted, lehet, hogy álomképet kergetsz. Nehogy belebetegedj!

Ezt az alkatot csak és kizárólag éhezéssel érheted el, ugyanis se a jó étrend, se a sport nem vezet ilyen gebe alkathoz és görbe virgács lábakhoz. Egyszóval: egészségtelen kinézetet nem lehet egészségesen elérni.

Szóval éhezés, csak arra ügyelj, hogy bár lehet, alkatra ilyen leszel, de fosol majd, mint a lakodalmas szamár, hullik a hajad, lázadozik a bőröd és sorvad a tested, ami mind igazán kívánatos cél egy olyan fiatalnak, mint te.

2016. febr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Jaj te beteg vagy!

Most is sovány vagy. Egy dekát sem kell fogynod.

A 2. képen egy anorexiás lány van. Már nincsenek is lábai, csak két pálcika.

2016. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!