Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ismered, hallottál már róla?...

Ismered, hallottál már róla? Vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 30. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem és nem, viszont a honlapjuk alapján nem túl bíztató... Túl igénytelen munka. Erre biztos nem fizetnék be.

Viszont működnek még hasonló szervezetek, inkább valami ismertebbet választanék.

2010. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát én nem fizetnék be.. 13.000 ft-ért ha ideadod én is eszek és te garantáltan lefogysz, ennyi pénzzel kevesebb lesz a kajádra..

Viccen kívül, rengeteget foglalkoztam diétákkal- mármint megismerésükkel az elmúlt 15 évben. Ami nagyon jónak tűnik, a GI diéta, vagy alacsony szénhidrát diéta.. majdnem ugyanaz a kettő- nekem sajna orvosilag kell az utóbbit.. ezeket tudod úgy csinálni, hogy egy percig sem vagy éhes.. én 1 hétig csináltam durvábban, az nehezebb volt, de már sokkal jobban érzem magam, a 2. héten vagyok.. átállt a szervezetem rá. Ja, és még este 9kor is eszem ha éhes vagyok! és fogytam is.. bár nekem nem ez a legfőbb célom! inkább az, mint ez az oldal, nem tudod mit kapsz ettől az ígérgetéstől!

2010. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igazából nem akartam bedőlni nekik úgymond, csak rátaláltam erre az oldalra, és gondoltam megkérdezem.

Én 20-ln évesen 150kg vagyok, és keresem a megoldásokat, mert eddig nem sikerült nagyobb eredményt elérni.

2010. márc. 30. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
hormonális vizsgálatok? pl pajzsmirigy alulműködés? voltál dokinál? Barátnőmet kezelik pajzsmiriggyel, bármit csinált nem tudott fogyni, most állítgatják be neki a gyógyszerét és 25 kg-ot leadott, csak azzal, hogy kapta a hormonját!
2010. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A TSH-m: 3, 869 volt januárban.

A normál tartományban van.

Barátnődnek mennyi volt, és most mennyi lett gyógyszerrel?

Köszi.

2010. ápr. 2. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!