Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok sok-sok diétás sütit? :D

Írnátok sok-sok diétás sütit? :D

Figyelt kérdés
A lényeg a lehető legkevesebb kalória és zsiradék:D:D
2010. márc. 30. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen nem nagyon van,esetleg ha olyan lisztből csinálod és olyan cukorból.... egyébként gondolom fogyni akarsz, vagy csak simán kerülni a hízlalót, de ne sütikben gondolkodj akkor=)
2010. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt poénnak szántad?
2010. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Brokkolis-csirkés süti :)
2010. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
neem, miért szántam volna poénnak? Nen franciakrémesre gondoltam, gondolhatod:D Van pl. olyan, hogy almát lereszelek, adok hozzá egy tojást, zabpelyhet, édesítőt meg fahéjat, teflon serpenyőben olivaolajon kisütöm, és tátáám:D nekem ez már süti, mer' édesxD ilyenekre gondoltam, ilyen egyszerűekre. Nekem mindegy csak édes legyenxD
2010. márc. 30. 22:58
 5/8 A kérdező kommentje:
francba, az utolsó jó lenne... csak nem eszek hústxD de neeem amúgy mer nem édesXd bár... biztos megoldható:P
2010. márc. 30. 23:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Fahéjas túróval töltött sült alma
2010. márc. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kevés korpovit keksz összetörve (kevés!!!), ráöntve natúr joghurt (esetleg egy kis kanál mézzel és kevés vaníliával fűszerezve), táöntve pár kanál friss vagy fagyasztott gyümölcsből gyümölcspép.
2010. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
naa megyez:D:D linkeket is küldhettek:D nagyvonalú leszek, megengedem:P
2010. márc. 31. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!