Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A paprika krém valóban hatásos?

A paprika krém valóban hatásos?

Figyelt kérdés
Bőrbe masszírozva zsírégetőnek, segíteni a bőrt visszahúzódni, striák halványítására...
2010. márc. 30. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, nem is egyszer. Azon kívül, hogy állatira csípett, égetett, nem volt észrevehető hatása...
2010. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet valaki annyira süsü és lusta, hogy idáig vetemedeik? Én túlsúlyos vagyok, de ilyet nem tennék, ez annyira szánalmas.
2010. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy lusta és szánalmas, kedves utolsó válaszoló? Nem fogyókúra és mozgás helyett, hanem melléje szánom, és nem elsősorban zsírégetésre, hanem a bőröm rendbetételére! Képzeld, kihordtam és megszültem egy 4,5 kilós gyereket, szerinted milyen a bőr a hasamon? Sajnos, műtétre nincs pénzünk (kötényhasam lett, ez van), így természetes, ha minden módszert megragadok, hogy ne csüngő hasú anyakocának nézzek ki 22 évesen!

Egyébként, a te helyedben, így, hogy túlsúlyosnak vallod magad, semmilyen módszer se lenne szánalmas, hogy lefogyjak, csak a túlsúlyos állapot.

2010. márc. 30. 21:18
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem mondom meg a választ, de megpróbállak rávezetni.


Több, mint két évtizede foglalkozom versenysporttal, nagyjából 10 éve pedig másoknak is segítek, hogy jobb eredményeket érjenek el.

Főleg atlétika, kajak-kenu, evezés, erősportok... ezek tartoznak a repertoáromhoz. Természetesen "átlagembereknek" is tartoznak a pacientúrámhoz.

Na mármost a kollégáim és én is egyetértünk abban, - úgy itthon, ahogy a nagyvilágban - hogy bármilyen sportról, illetve emberről is legyen szó, az ideális testsúly eléréséhez 100%-ban megfelelő diéta szükséges, valamint megfelelő mennyiségű aerob mozgás.


Amit nem használunk az élsportban, és az átlag embereknek való segítségadásnál sem:


- Különböző "zsírégető"-nek titulált krémek, övek, zselék, tabletták, nadrágok, teák, elektromos kütyük. Soha de soha nem ajánlanánk senkinek sem egyik divatos fogyókúrát sem!!! Pl. 90 napos, level diéta, ilyen olyan hangzatos nevű barom diéták, narancs diéta, különféle böjtök, víznapok, leves napok, gyümölcs napok stb.


Rendelkezésünkre áll nagyon sok minden, akár szélcsatornák is ha versenybringáról van szó például... vagy több millió forintos felszerelések, orvosi eszközök stb. Mindenről tudunk, mindent ismerünk, ha valami ér valamit arról mi tudunk először.

Mégis 100%-ban egyetértünk abban, hogy a tökéletes test alapja, egy grammra pontosan a testsúlyhoz igazított diéta, tökéletes fehérje-szénhidrát-zsír igény meghatározással, valamint folyamatos aerob jellegű mozgásformák (futás, séta, bringa stb.) alkalmazásával.


Úgy gondolom mi értünk ehhez a legtöbbet, és természetesen vevők vagyunk minden újra, és ha használnának a mondandóm elején említett balgaságok, akkor jó szívvel ajánlanánk mindenkinek.

De nem tesszük...


Érdekes dolog, hogy nagyon sokszor, és sokan szembeszállnak velem, és váltig állítják, hogy az általuk megvásárolt ilyen-olyan csodaszer használ, vagy használt. Amennyiben tényleg van eredmény, úgy 100%-ban kiderül, hogy az egyén viszonylag jól diétázott is a "csodaszer" mellé. Nem tudom miért van az, hogy ez esetben elkövetik azt a hibát, hogy a valós eredményt nem a diétának tulajdonítják. Valószínűleg jobban érzik magukat, ha nem kell bevallani, hogy feleslegesen vettek meg valamit. Jó diéta mellett járhatunk mondjuk minden nap piros pólóban, és utána mondhatjuk azt, hogy attól fogytunk le... legalább annyira lenne igaz, mint amikor azt állítjuk, hogy a "hájrázó öv" használ.


Remélem sikerült rávezetnem a kérdezőt, hogy magának tudjon válaszolni a feltett kérdésre.

2010. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A fogyással nincsen probléma, okosan étkezem és mozgok rendesen. A bőrömmel van a baj, írtam, lásd fentebb. Reméltem, itt valaki kipróbálta, és tud nyilatkozni róla (első válaszoló, köszi:)).
2010. márc. 30. 21:26
 6/14 anonim ***** válasza:
A kötényhas műtétet támogatja a TB! Én is így csináltattam meg. Természetesen a striák is eltűntek vele együtt, mert kimetszették a felesleges bőrt is.
2010. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ami segit, az az olivaolaj - minden nap azzal kend be a börödet testápoló helyett.
2010. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti! Mikor csináltattad meg? Én is nagyon szeretném, de a házi orvos szerint már nem támogatja a TB. És szeretnék még babát is, igaz, 6-7 év múlva, és nem tudom, kialakulhat-e újra. Azért is bosszantó, mert terhesség alatt végig kentem, de hát nagyon nagy lett a bébi...
2010. márc. 30. 21:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint, ha pontosabb leírást adtál volna magadról, akkor esetleg nem egy 13 éves dagadt kislánynak nézlek és nem így reagálok. Nem az én hibám, hogy nem vagy képes leírni alapvető információkat, ami könyebbé tenné a kérdésedre a válasz adást.
2010. márc. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21.37-es vagyok. Néhány éve csináltattam. A harmadik gyermekem harántfekvéses volt, sajnos teljesen szétváltak a hasizmaim, és nem volt, ami a belső szerveimet tartsa. Nemrég szültem meg a negyedik gyermekem, nem alakult ki újra. A háziorvosod rosszul tudja, mert még mindig támogatja a TB. A sógornőm 1 hónapja csináltatta meg. Szerintem érdeklődj olyan kórházban, ahol van plasztikai sebészeti részleg, vagy plasztikai sebész is rendel.
2010. márc. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!