Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeintetek 18 évesen 164cm-vel...

Szeintetek 18 évesen 164cm-vel 62kg nagyon sok? Mondjuk eleggé erős a csontozatom, széles hát és csípő, a lábaim eléggé izmosak egy nőéhez képest, de azért a hasamon, derekamon vannak zsírpárnák, narancsbőr.

Figyelt kérdés
2016. febr. 16. 16:36
 1/5 anonim válasza:
Nem feltétlenül. Talán egy picit, de szerintem ez még mindig egészséges, de azért írd be a google-ba, hogy testtömegindex és számold ki, hogy jó helyen vagy-e :)
2016. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

23,05-normális

Le szeretnék fogyni 10 kg-t

2016. febr. 16. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kb hasonló lehettem, mint te, most 52 kg vagyok és sokkal jobban nézek ki. hajra :)
2016. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A leírás alapján van rajtad felesleg, igen. Az igazán izmos nők sem szoktak ennyi súlyúak lenni ilyen magassághoz (azért nem erőemelőkre meg kokszos testépítőkre gondolok), persze hogy ki mennyire akar szálkás lenni nőként, az változó, normál nem fitness/testépítő versenyző halandóknak teljesen jó kicsivel több zsírtömeg, ami szépen lágyítja az izmok vonalát :) Ha vesztenél zsírt és szednél fel izmot, akkor pár kilóval kevesebben remekül nézhetnél ki, bizonyára.
2016. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
miért, mennyire izmosak a lábaid? sportolsz valamit?
2016. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!