Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek júliusig sikerülne...

Szerintetek júliusig sikerülne kb 5-8 kg fogynom igy?

Figyelt kérdés

Jelenleg 68 vagyok kb..164cm..Az is megváltás volna, ha LEGALÁBB 5 kg lemenne, hiszen imádok strandolni..de sajnos tavaly is csak 2szer mertem elmenni.A másik dolog, meg imádok enni..sajnos..Szóval szerintetek egy KISEBB fokú diétával (Sok Viz, Gyümölcs,Zöldség) és aerobikkal sikerülne? Az aerobik az 1 héten max 2szer lenne..Jah és innék teát.Régen is ittam és fogytam is, csak hát aztán megviselt h gyakran kellett látogassam a wc-t:)) De aztán kiderült h azért volt, mert többet ittam a kelletnél.Persze azért kérdezem ezeket, mert sajnos ennél nagyobb akaraterőm nincs...S ezért érdekelne, ha legalább ezekre a dolgokra rávenném magam akkor összejönne-e? Vagy intenzibben érhetném el?

Köszönönöm a válaszokat.


2010. márc. 31. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A gyümölcsöt és a zöldséget pluszban ennéd? Mert akkor tuti nem fogysz... Vagy valami helyett? Milyen az a "kisebb fokú" diéta?

És milyen teát iszol?

Enélkül nem tudunk válaszolni.

2010. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fogyókúrás teát innék, és egyéb kaja helyett enném a friss gyümölcsöket és zöldséget. Kisebb diétát erre értem, hogy nem fognék neki semmi drasztikusnak.
2010. márc. 31. 09:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, mintha magamat olvastam volna :) Én tavaly egy 1 hetes egyiptomi nyaralás előtt kezdtem el ezt és látványos volt az eredmény:

- heti 2-3x 30 perc aerobic

- azokat az ételeket, amiben liszt van, minimálisra csökkentettem, cukor semmi (tkp. szénhidrát szegény diéta), de soha nem éheztem

- és minden héten 2x elmentem infraszaunába 30 percre 65 fokra, a szaunában folyamatosan masszíroztam a combom, hasam (ahol több a zsír)

- vettem zsírégető gélt (kb. 1 tubus ezer forint volt, ilyen zselé szerű narancssárga, dm-ben is van), és szinte minden este átmasszíroztam fürdés után a kényes területeket (amúgy a masszírozás is szerintem sokat segített, hogy vékonyabb lett a combom)

- rászoktam arra, hogy szinte mindenhova gyalog mentem (pl. pár villamosmegálló vagy buszmegállónyi távolság) és a liftet sem használtam soha, csak a lépcsőt.

Én egy hónap alatt ezekkel formába hoztam magam és nem kellett szégyenlősködnöm a strandon.

Sok sikert és kitartást neked!

2010. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem írni, hogy én is ittam egy darabig fogyi teát, vagy mályva teát, vagy Ginseng-Beuti life teát, ami meghajtott rendesen és csikart is a hasam tőle, viszont fogyni semmit nem fogytam.
2010. márc. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok köszi szépen a válaszodat! Gondolom, h akkor csak lesz az én elképzeléseimnek is valami látszata!
2010. márc. 31. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!