Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi motiválhatna jobban?

Mi motiválhatna jobban?

Figyelt kérdés
Szóval, február elején terveztem elkezdeni a fogyókúrámat. 159/58 vagyok. Úgy terveztem, hogy nem eszek semmi nasit, semmi gyors kaját, anyu főztjéből eszek, de kevesebbet, napi 3l folyadékot elfogyasztok, max 1 liter lehet narancslé, mivel imádom a narancslevet...és heti 5x tornázok 30 percet, és ezt majd idővel növelem. Az első kérdésem, hogy ez elegendő-e egyáltalán? A másik problémám meg az, hogy egyszerűen elhatározom magam, viszont egy idő után nem vagyok eléggé motivált és bűnözök, oké, hogy néha megesik, de nem mindennap, nem tudom mivel kéne igazán motiválni magamat :( Tippek?

2016. febr. 18. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes, a motiváció olyan mint a fürdés: minden nap meg kell mártóznod benne hogy motivált legyél!

Azt javaslom keress rövidtávú célokat és egy nagyobb hosszabb távú célt, a rövid távú célok legyenek reálisak, hogy amikor elérted őket elégedett legyél, mert ez visz tovább a következő lépére és így tovább... :)

2016. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szabi.L ***** válasza:
100%
Nem írtad milyen narancslé, de ha nem otthon facsart, akkor 1l narancslében kb. 100g ch van, ami megfelel 2 csomag chipsnek, vagy 2 tábla milka csokinak. Magyarul minden nap bűnözöl. Szerintem érdemes lenne ezt átgondolni először. Bocsi, ha letörtem a lelkesedésed, de inkább légy tisztában a dolgokkal, minthogy aztán csalódott legyél.
2016. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

amit te tornának hívsz, az lepkefingot ér.

Pedig a 30perc még kb jó is.

2016. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az otthon facsart narancslé is igen cukros, 1 liter bődületes mennyiség. Néha kicsavarok egy fél narancsot, lesz belőle pár korty... De abból az elég is, az valódi narancslé és finom, tömény...


Nem tudjuk, mit eszel, ezen azért sok múlik. A mozgás kezdetnek megteszi, amúgy nem valami sok, bár intenzív tornából azért még valami.

2016. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!