Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A sok folyadék bevitel fogyásh...

A sok folyadék bevitel fogyáshoz vezet?

Figyelt kérdés
Ha minden nap iszom 2l vizet vagy többet és 3-2x eszek egy nap de keveset sikerülhet fogyni?

2016. febr. 20. 20:52
 1/8 A kérdező kommentje:
+zöldtea és gyömbéres víz
2016. febr. 20. 20:53
 2/8 Szabi.L ***** válasza:
69%

2-3 étkezés naponta nagyon kevés, mint ahogy a 2l víz is. 3x keveset eszel, de mit? csokit vagy nutellát? Nem ártana alap dolgokat tisztázni.


Egyébként a sok folyadékbevitel nem vezet fogyáshoz.

2016. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem.


Az vezet fogyáshoz, ha megfelelő mennyiségű és minőségű ételt eszel.


2l víz meg egyáltalán nem sok. 1,5-2 l a minimum egy felnőtt ember számára.

2016. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Önmagában a víz nem fogyaszt.

Én napi 4-5 liter vizet iszom (na, mielőtt valaki belém köt -> igen, kívánja a szervezetem, és nem, nem vagyok cukorbeteg), mégis dagadt vagyok.

2016. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha keveset eszel, akkor fogyhatsz, de hiányjelenséged is lehet, attól függ, mennyi a kevés és főleg mi... 2-3 evés az OK, ha neked nem kell több (nekem se kell), de akkor nem lehetnek picik az étkezéseid...
2016. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Önmagában a sok víztől nem fogysz le, ellenben a fogyáshoz feltétlenül szükséges a napi 3-4l folyadék elfogyasztása. (legjobb a szénsavmentes ásványvíz)
2016. febr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül szükséges, azért elég kevesen isznak ennyit, nem is tartom fontosnak ezt a bitang mennyiséget. Olykor persze kell ennyi, vannak körülmények, s persze az se mindegy, 40 vagy 120 kilós az ember, mennyire aktív etc.
2016. febr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ezt a 3-4 literre írtam.
2016. febr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!