Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fogyni?...

Miért nem tudok fogyni? Tudnátok mondani bevált dolgokat? 15/l

Figyelt kérdés
157cm és 42 kg vagyok. Egy olyan 39-40-re szeretnék fogyni‚ tehát nem olyan sokat. Egy héten 3-4 futóedzésre járok (rövidtáv) és egy nap kétszer-háromszor eszek keveset.

#fogyás‚futás
2016. febr. 21. 12:20
 1/6 anonim válasza:
mindennnap eddz
2016. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
158 centis 45 kilós ismerősöm undorítóan vékony, akkor te hogy nézhetsz ki?
2016. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy szép vagy, de felőlem meg is halhatsz 25 kilósan. Hajrá
2016. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Csajszi te hova akarsz fogyni? Ez a suly neked még ideálisnak sem mondhato ! egy 5 kgot simán felszedhetsz, mert ha még fogysz a saját testeddel tolsz ki, és az egézségeddel ami nem játék. Én személy szerint 168cm vagyok és 64 kg, de mondták hogy tuti nem vagyok annyi mert nem vagyok olyan husis, pedig de, a csontozatom erős és ez van, én is probáltam fogyozni de rájöttem minek? Focizom, biciklizem, nem eszek annyit, semmi kenyeret nem fogyasztok, és tartom a sulyom. De ezzel vigyázz 17/L
2016. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért nem fogysz, mert nincs honnan.

Tömegnövelő étrend+ súlyzós edzéssel szedj fel 10 kg izmot és 3-4 kg zsírt és akkor normálisan fogsz kinézni!


Nem mellesleg van egyáltalán menstruációd????

2016. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van menstruációm.
2016. febr. 22. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!