Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mexikói chilis babot ettem,...

Mexikói chilis babot ettem, mennyire tűrhető ez súlytartásnál?

Figyelt kérdés

A Knorr alapporból, illetve sertés lapockából lett elkészítve a chilis bab. Kérdésem az lenne, hogy ez mennyire nehéz étel, szabad e fogyasztani súlytartásnál?

Egy kisebb merőkanállal szedtem, úgy 150-200 g körül lehetett,természetesen a hús volt túlnyomótöbbségben, nem a bab és a kukorica.



2016. febr. 21. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még csak nem is fogysz. Szerintem az ember bármit ehet súlytartásnál, ami az életmódjába s elképzeléseibe, elveibe belefér. Fogyáskor is, csak akkor jobban kell vigyázni a mennyiségre, adott esetben pedig bevállalni, hogy borul a nap, mert az előző nem megy...


Ijesztő, hogy egyes emberek még súlytartáskor is alig mernek enni. Még ha nem is tartanak súlyt szinte bármivel, mint egyesek.

Ha nem eszed túl magad, mégis mitől híznál?

2016. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy érzem én már pusztán attól hízok, ha csak ránézek valamilyen ételre. :D Viccet félretéve, amíg diétáztam, kerültem az ilyen ételeket és félek, hogyha eszek belőlük, akkor a "kiéheztetett" szervezetem hízással reagál rá.
2016. febr. 21. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Az alappor minek ? felesleges és tele van hülyeségekkel .

A hús jó,a bab megosztó,de ha te nem vagy rosszul tőle lehet enni néha,a kukorica ugyanez a kategória .


Ha nem eszel meg mellé 3 karéj kenyeret meg két marék rizst,akkor semmi probléma ezzel a kajával ,kb heti egyszer én is eszem,pedig nekem még van feleslegem.

2016. febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Anya ezzel szokta csinálni, de legközelebb mondom neki, hogy hagyjuk el.:)

Egy kis szelet GLYX kenyeret ettem mellé, úgyhogy nem vittem túlzásba.

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz!

2016. febr. 22. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!