Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartásnál milyen vacsi...

Súlytartásnál milyen vacsi alternatívákat tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Eddig a túró+joghurt kombó ment, de kezdem unni és szeretnék egy kis változatosságot. Tojás,zöldség,hús pedig a nap többi részében megy..ezeken kívül valami más?!

2016. febr. 2. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem bármilyen, mert a súlytartás megy a legjobban... Bár én úgyis tojást eszem minden étkezésre, még nem jöttem rá, hogy mi lenne benne unalmas, nekem élmény. De ez amúgyis egyéni.

Zöldséget sem tudom, miért ne ehetnél este is, de az állati termékekből max. a sajt marad, ha minden mást kizársz, de az neked lehet, hogy túl zsíros (bár egyes elvetemültek light sajtot is esznek, legnagyobb csodálatomra). Gondolom, szénhidrátbombákat sem akarsz. Mégis mit vagy hajlandó enni akkor, merül fel bennem...

Milyen az életmódod s az elveid a vacsorára vonatkozólag? Ebből kéne kiindulni. Mert pl. nekem tökmindegy a napszak (kivéve, hogy édességet jobb vacsorára ennem, hogy ne borítsa az egész napot :)), bármit eszem este is, ami az életmódomba fér, fogyáskor is. De ha mások szabályrendszerét alkalmazom a leírásodban szereplők kihagyásával, nem sok marad. Mennyire vagy éhes? Az se mindegy. Vagy hogy mi hiányzik a napodból, nem szokványos, kiegyensúlyozatlan napot a vacsorának célszerű helyrebillenteni.

2016. febr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nem ehetek zöldséget és a fent szereplő dolgokat este, csak hogy ezeket eszem reggelire+ebédre, így estére már szeretnék valami mást. Sajtot is fogyasztok, tk. kenyeret, zabpelyhet, tonhalat, gyümölcsöket. Gondoltam hátha tud valaki valami mást is vacsinak, ami könnyed és nem dobja meg a várcukrot.:)
2016. febr. 2. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Pl setalas, mozi, tevezes, olvasas ...
2016. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ételre gondoltam, ha ez eddig nem lett volna tiszta.:D A kellő mozgás meg van.
2016. febr. 2. 11:02
 5/7 Szabi.L ***** válasza:
Ezért van a táplálékkiegészítő. Vegyél egy finom fehérjét és meg van oldva a probléma :)
2016. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A fehérje is be van építve az étrendembe:D Mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 2. 14:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Aldi izesített cottage cheese

[link]

ilyesmi mint ez csak rajt van asszem h with herbs v hasonló, 20 kcal/30gr azaz az egészben van 160 kcal, és szerintem nagyon finom, főleg ha a kőrözöttet szereted, ez is ízleni fog. Én minden este ezt eszem.

2016. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!